Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Telia
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadovas (-ė) naujiems klientams B2B

Kaunas - Telia

Mes esame

Pavasaris – laikas poilsiui ir pamąstymui apie rimtesnius pokyčius, nes juk kada jei ne dabar?

Nusprendėte tobulėti ir augti, arba DARYTI KARJERĄ?

Kartu su kylančia teperatūra didėja galimybės Jūsų norams išsipildyti !!!

Kaip tik dabar „Telia“ pritraukimo komandai ieško B2B pardavimų specialisto (-ės), kuris (-i) sustiprintų komandą savo talentu ir patirtimi. Aš esu Vadimas Staniulėnas – „Telia“ Verslo centrų ir klientų pritraukimo komandos vadovas. Mūsų komandą sudaro unikalūs ir talentingi žmonės. Jei terminai „pardavimų žvėris“, „nesustabdomas“ - apie tave, tai reiškia, kad laikas ir tau tapti vienu iš mūsų komandos narių.

Tavo naujas iššūkis?

Šią darbo vietą skiriame “pardavimų kulkosvaidžiui”. Veiklos teritorija: Vidurio, Šiaurės ir Vakarų regionai. Būstinė- Kaunas.

Ieškome žmogaus:

Kuriam susitikimai ir santykio kūrimas su klientu- lyg gurkšnis tyro oro.

Kuris net ir šimtąjį kartą išgirdęs “NE” nepraranda motyvacijos ir toliau atkakliai ieško būdų pasiekti savo tikslą.

Kuris pasiekęs vieną viršūnę, nesustojęs kopia toliau.

Kuris, kaip ir kiekvienas mūsų pardavimų vadovas, klientams bus dėmesingas, sugebės išsiaiškinti ir pateikti jų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

Kuriam su klientais labiau patinka bendrauti ne telefonu, o juos vizituojant.

Kuriam klientų pritraukimai yra artimesni nei aptarnavimas

Kuris yra atsakingas, komunikabilus, mąsto strategiškai ir vertina bendradarbiavimą. Savarankiška, nepriklausoma ir labai veržli asmenybė, tuo pat metu komandos žaidėjas (-a), kuriam artima įtraukianti komandinė dvasią.

Kuris yra linksmas (-a), komandos žmogus, žvelgiantis (-i) pozityviai

Kuris atviras (-a) iššūkiams

Kuris noriai ir greitai mokosi naujų dalykų

Kadangi skaitote TELIA darbo skelbimą, Jums neturėtų kilti abejonių, kad svarbiausia “naujosios pritraukimų žvaigždės” darbo sritis - telekomunikaciniai sprendimai (fiksuoto ir mobilaus ryšio technologijos) ir IT (serveriai (fiziniai/virtualūs/CLOUD, WI-Fi, LAN įranga, darbo vieta).Reikalavimai:

 • Patirtis pardavimų srityje
 • IT srityje, telekomunikacijų (fiksuoto ir mobiliojo ryšio tinklų) srityje būtų privalumas
 • Sugebate įžvelgti verslo potencialą ten, kur 90% kolegų jo nepastebėtų
 • Puikiai gebate užmegzti ir palaikyti santykius su įmonių vadovais;
 • Esate orientuotas (-a) į klientą ir rezultatus, imlus, pozityvus ir siekiate tobulėti
 • Puikūs bendravimo įgūdžiai lietuvių kalba (pageidautina ir anglų kalba)
 • Vairuotojo pažymėjimas (B)

Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“- tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1300 - 1500 Eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna ketvirtinius priedus, jų dydis, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Nauji darbo principai. Mums rūpi žmonės, todėl reaguojame į susidariusią situaciją šalyje ir atrinktus kandidatus susipažinti pakviesime nuotoliniu būdu. Taip pat esame pasiruošę įgyvendinti visas būtinas sąlygas užtikrinant sėkmingą darbą iš namų, pradedant, bet neapsiribojant įrangos pristatymu į namus, naujokų įvedimu, mokymais ir pan.

Prisijunk prie Telia!

Susidomėjai?

Esi geras pardavėjas, bet neturi gilių žinių IT srityje – ne problema. Tau bus pasiekiamas visas mūsų produktų ir paslaugų portfelis bei kompetentinga pagalba (techninė, finansų, teisinė kompetencija).

Jei nori tapti mūsų komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Nori sužinoti daugiau? Skambink telefonu +37061780012 arba rašyk man

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (25) »