Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Proteko“

Pardavimų vadovas (-ė)

1000-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Proteko“

Darbo pobūdis

Ieškome pardavimų profesionalų į augančią ir besiplečiančią komandą.
Vadovavimas darbo saugos priemonių, darbo drabužių ir avalynės pardavimų vadybininkų komandai;
Pardavimų proceso organizavimas ir kontrolė;
Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Naujų pardavimo kanalų paieška, bendradarbiavimo plėtojimas ir palaikymas;
Komercinių pasiūlymų rengimas, derybos, sutarčių sudarymas;
Konkurentų ir pardavimo rezultatų analizė;
Klientų atsiskaitymų priežiūra;
Darbo ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (vadybos / rinkodaros srityse);
Sėkminga ne mažiau 2-ų metų patirtis B2B pardavimų sektoriuje (privalumas);
Orientacija į klientą, puikūs bendravimo, organizaciniai, derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas greitai priimti sprendimus, stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas organizuoti, planuoti savo užduotis, savarankiškumas ir atsakingumas;
Gebėjimas vienyti ir vystyti pardavimų komandos darbą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje, augančioje kompanijoje;
Motyvuojantį darbo užmokestį;
Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
Dinamišką ir nemonotonišką darbą;
Kūrybingą ir originalią darbo aplinką;
Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą bei neformalią darbo aplinką;
Tobulėjimo galimybes, dalyvavimą mokymuose, seminaruose;
Visas socialines garantijas;
Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. į rankas

PROTEKO - tai veržli profesionalų komanda siekianti, kad darbuotojai darbe būtų saugūs ir gerai atrodytų. Jau daugiau nei 20 metų įmonė gamina ir tiekia kokybiškus darbo drabužius, bei kitas darbo saugos priemones, taip pat rūpinasi saugios ir ergonomiškos darbo vietos sprendimais visoje Lietuvoje.
informacija apie UAB „Proteko“
2887 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.