Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Pardavimų vadovas (-ė)

Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

"Ecosevice" įmonių grupė plečia BIOTUALETŲ NUOMOS IR APTARNAVIMO VERSLĄ. Tuo tikslu ne tik įsigijome dukterinę įmonę "Toirenta", bet ir ieškome naujo komandos nario, kuriam pardavimai - gyvenimo būdas, kuris turi gebėjimų, patirties, žinių ir noro išvystyti ir palaikyti aktyvių pardavimų padalinio veiklą visoje Lietuvoje.

Mes ieškome energijos, degančių akių, atkaklumo, komunikabilumo ir gebėjimo savo sritį kurti bei vystyti "Nuo...iki". Ieškome lyderio, paskui kurį komanda eitų pirmyn ir siektų užsibrėžtų tikslų.
Jei esi toks - susiek su mumis, susitikime pasikalbėti, kad suprastum, ar esame tai, ko ieškai.

Į Pardavimų vadovo (-ės) funkcijas įeis:
  • Komercinio pardavimų kanalo strategijos formavimas ir įgyvendinimo užtikrinimas
  • Pardavimų komandos formavimas, mokymas, veiklos koordinavimas, kontrolė, pagalba įgyvendinant keliamus tikslus
  • Ryšių su VIP klientais užmezgimas ir palaikymas
  • Sklandaus klientų aptarnavimo ir administravimo klausimų sprendimo užtikrinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras ir gebėjimas dirbti pardavimų srityje
  • Ne mažesnė nei 5 metų darbo pardavimuose patirtis (aktyviuose pardavimuose ir jų organizavime - privalumas)
  • Praktinė vadovo kompetencija.
  • Aktyvių pardavimų vystymo strategijos žinojimas (praktinė patirtis ir / arba stiprios teorinės žinios)
  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas) ir aukštas vidinės kultūros lygis
  • Verslo aplinkos, verslo santykių plėtojimo supratimas
  • Vairuotojo pažymėjimas (Komanda ir klientai išsidėstę visoje Lietuvoje)
  • Rusų k. žinios (privalumas. Turime nemažai ir rusakalbių klientų)

  • Plačias atsakomybės ribas ir galimybę kurti ir vystyti pardavimų veiklą visoje Lietuvoje
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir premijavimo sistemą, susietą su veiklos rezultatais
  • Tarnybinį automobilį
  • Visas darbui reikalingas priemones

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, biotualetų nuoma, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 860 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €