Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Parnasas“

Pardavimų vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Parnasas“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų skyriaus darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Tikslų siekimas;
  • Dalyvavimas įmonės verslo strategijos kūrime;
  • Veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Pardavimų vadovo patirtis ne mažiau 3 metai;
  • Patirtis logistikos srityje būtų didelis privalumas;
  • Orientacija į rezultatą ir tikslo siekimas;
  • Aktyvumas, reprezentatyvumas, iniciatyvumas, stiprus atsakomybės jausmas;
  • Išsilavinimas verslo vadybos, rinkodaros arba logistikos srityse būtų privalumas;
  • Puikūs bendravimo, derybiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Pozityvumas, atkaklumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir orientacija į tikslą;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

  • Stabilų, fiksuotą atlyginimą 1500 eur į rankas bei priedus, priklausančius nuo pardavimų rezultatų;
  • Atsakingą darbą;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Nuoširdžius, kompetentingus ir siekiančius vieningų tikslų kolegas, geras darbo sąlygas bei visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
priedai, priklausantys nuo rezultatų

UAB „Parnasas “ – 2000 - aisiais metais pradėjusi savo veiklą, užsiimanti krovinių sandėliavimu, gabenimu, viena iš perkraustymo paslaugų Lietuvoje pradininkių, šiuo metu kviečia Jus prisijungti prie darnaus kolektyvo!
informacija apie UAB „Parnasas“
1661 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1348 €
25% uždirba 1348-1545 €
25% uždirba 1545-1848 €
25% uždirba nuo 1848 €