Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Richė“

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

950-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Richė“

Mūsų pasiūlymas

prasmingas darbas sparčiai augančioje didmeninės prekybos kompanijoje, suplanuota karjera, savarankiškų sprendimų laisvė ir savo darbo laiko planavimas, sveiko gyvenimo būdo skatinimas, parduodant mūsų produktus, profesionalūs apmokymai ir visos komandos palaikymas - puiki motyvacija pradėti nedelsiant!
Kviečiame Jus į geros nuotaikos komandą, žadame patogias darbo priemones, pagarbą Jūsų asmeniniam laikui, užtikrinsime sąžiningą atlygį už darbą ir įkvepiančią motyvavimo sistemą. Apie gerovės paketą pakalbėkime susitikimo metu. Tad siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų bei sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Norėtume sustiprinti pardavimų prekybos tinklams kanalą, todėl tikimės, kad būtent toks darbo pobūdis Jums yra pažįstamas, didžiuojatės savo ryšiais ir drąsiai plėsite klientų ratą pas mus, užtikrinsite partnerystės ryšius su mūsų klientais. Taip pat organizuosite, kontroliuosite ir vadovausite nedidelei komandai. Apie viską išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos pardavimų prekybos tinklams patirties; taip pat- vadovavimo nedidelei komandai patirties, derybų įgūdžių; gebate planuoti savo veiklą, siekiate rezultato kantriai ir atkakliai, esate energingas, motyvuotas, darbštus žmogus, turite užsienio kalbų žinių; mąstote strategiškai, analizuojate situaciją, turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
Jei mąstote apie karjerą – ko gero, mes turime pasiūlymą. Bet apie tai – pokalbio metu. Tiesiog siųskite savo C.V. dabar! Susipažinkime.

Atlyginimas

950-1500 €/mėn. į rankas
pirmas skaičius- fiksuota atyginimo dalis, antras skaičius- potencialiai vidutinis atlyginimas su premijomis už pardavimo rezultatus per pirmus metus
UAB „Richė“

UAB „Richė“

UAB „Richė“ - tai jaunų, iniciatyvių žmonių komanda, kuri siekia palengvinti natūralių ir ekologiškų produktų prieinamumą tokiems žmonėms, kokiais esame ir mes patys: mums rūpi gamtos išsaugojimas, žmogaus poreikis prisitaikyti prie natūralių sąlygų, o ne dominuoti gamtos atžvilgiu.
Mūsų misija - padidinti ekologiškų, sveikų ir natūralių produktų asortimentą Lietuvos rinkoje, suteikiant galimybę kiekvienam lengvai, paprastai ir greitai įsigyti reikalingus produktus; skatinti sveiką gyvenimo būdą, geresnę gyvenimo kokybę ir rūpestį savo sveikata. Mūsų vizija - tapti pirmaujančiu ekologiškų produktų tiekėju Lietuvoje.
Daugiau apie kompaniją - mūsų interneto svetainėje ;
Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Richė“
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.