Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
SOMI įmonių grupė

Pardavimų vadovas (-ė)

Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - SOMI įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Pardavimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimų komandos organizavimas, ugdymas ir tolimesnis formavimas;
  • Aktyvaus pardavimų proceso užtikrinimas ir tobulinimas;
  • Darbas su svarbiausiais klientais;
  • Biudžeto planavimas ir valdymas, rodiklių analizė;
  • Asortimento kainodaros formavimas;
  • Bendradarbiavimas su produktų plėtros, tiekimo, gamybos padaliniais;
  • Klientų poreikių ir rinkos analizė, produktų paieška ir sprendimų siūlymas.

Reikalavimai

  • Sėkminga B2B pardavimų patirtis;
  • Vadovavimo pardavimų komandai patirtis;
  • Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius, diegti naujoves;
  • Struktūruotas mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus;
  • Stiprūs bendravimo, derybiniai įgūdžiai, lyderio savybės;
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios, rusų kalba – privalumas

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti B2B pardavimų patirtį ir būti komandos lyderiu pirmaujančioje pakuotės sektoriaus įmonėje;
  • Aktyviai prisidėti prie naujų produktų kūrimo ir sprendimų paieškos;
  • Dirbti kartu su kompetentinga, ilgametę patirtį turinčia ir į rezultatą orientuota komanda.

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

28 metus sėkmingai dirbanti įmonė SOMI yra savo srities lyderė, užsiimanti didmenine prekyba pakavimo medžiagomis.