Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „GITOMA“

Pardavimų vadovas

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „GITOMA“

Darbo pobūdis

Darbas su pardavimų komanda ir jos tiklsų įgyvendinimu;
Rinkos ir konkurentų analizė - parduodamų paslaugų pokyčių stebėjimas, tendencijos;
Esamų klientų segmentavimas, papildomų produktų pardavimų užtikrinimas;
Pardavimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas;
Ryšių su svarbiausiais klientais sistemos kūrimas, palaikymas bei sėkmingos partnerystės vystymas;
Pardavimų rodiklių analizavimas, ataskaitų rengimas ir pristatymas vadovybei;

Reikalavimai

B2B pardavimų patirtis ne mažiau kaip 2 metai;
Pozityvus požiūris, orientacija į rezultatą ir kokybę, savarankiškumas priimant sprendimus;
Stiprus strateginis ir taktinis mąstymas, puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai.
Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Puikios anglų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą su realiomis karjeros galimybėmis.
Draugišką ir paslaugų kolektyvą.
Galimybes atskleisti savo potencialą.
Atlyginimo priedus pagal pasiektus rezultatus.
Galimybes prisidėti prie technologinių naujovių.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas
Numatytas darbo užmokestis, priklausomai nuo kandidato patirties, kvalifikacijos bei pasiektų darbo rezultatų.

UAB GITOMA veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia LED apšvietimo technika,
apšvietimo projektų vykdymas. Svarbiausias mūsų tikslas – patenkintas klientas.
Esame prekinių ženklų LEDVANCE, TOPMET, V-TAC, SLV, ARKOSLIGHT atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Sudarome bendrą Europos ir pasaulio komandą.
Labai vertiname savo darbuotojus, skatiname juos tobulėti, sudarome karjeros galimybes.
informacija apie UAB „GITOMA“
2118 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.