Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "EASTCON AG LT"
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadovas

Vilnius - UAB "EASTCON AG LT"

Darbo pobūdis

Į komandą prisijungti ieškome atsakingo ir organizuoto pardavimų vadovo.
  • Komandos priežiūra ir veiklos organizavimas
  • Naujų vadybininkų apmokymas, jų intergracija
  • Nuolatinis darbuotojų ugdymas bei komunikavimas
  • Darbo kokybės stebėjimas, tobulinimas
  • Efektyvi pardavimų plėtra, veiklos planų vykdymas

Reikalavimai

  • Turite sukauptą ne mažiau 2 metų vadovavimo patirtį
  • Esatę įgyjęs aukštąjį universitetinį išsilavinimą
  • Turite ambicijų siekti geriausių rezultatų ir prisidėti prie įmonės veiklos efektyvumo
  • Gebate koordinuoti komandos veiklą, užtikrinti sklandžią darbų eigą
  • Esate tas, kuriam sėkmė visada yra norimas rezultatas

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje
  • Puikias darbo sąlygas, galimybę planuoti savo laiką
  • Profesinio tobulėjimo galimybes, laisvę veikti
  • Galimybę mokytis, tobulėti ir tapti savo srities profesionalu
  • Visas darbui reikalingas priemones- automobilis, telefonas, kompiuteris
  • Darbo rezultatus bei kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį
  • Metinę premiją apie 20-40% nuo visų metų atlyginimo

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Vokietijos pramoninio-prekybinio koncerno įmonė EASTCON AG LT, 22 metų dirbanti Lietuvoje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1551€
91% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)