Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Allium UPI“

PARDAVIMŲ VADOVAS

1600-2800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Allium UPI“

Darbo pobūdis

Pardavimų strategijos ir planų sudarymas, įgyvendinimas.
Bendrovės interesų atstovavimas ir derybų vedimas susitikimuose su klientais.
Darbas su VIP klientais.
Pardavimų didinimas.
Nuolatinė strateginė rinkos ir konkurencinės aplinkos analizė.
Pardavimų komandos darbo organizavimas, ugdymas ir skatinimas darbui, pardavimų planų sudarymas bei vykdymo kontrolė.
Tobulinti veiklos procesus.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas.
Sėkminga, ne mažesnė nei 5 m. patirtis pardavimų srityje (farmacijos sektorius – privalumas).
Stiprūs derybiniai, B2B pardavimo įgūdžiai.
Aktyvių pardavimų verslo klientams patirtis.
Orientacija į tikslą, rezultatą; gebėjimas suburti pavaldžius kolegas.
Įsitraukimas, domėjimasis, platus požiūris.
Efektyvumas, konstruktyvumas, komercinis / strateginis mąstymas, atkaklumas, atsparumas, gebėjimas greitai reaguoti į pokyčius.

Nenuobodus ir atsakingas darbas augančioje, perspektyvioje, inovatyviai mąstančioje bendrovėje. Savarankiškai planuoti darbus.
Finansinis atlygis. Darbui reikalingos priemonės.
Naujos patirtys, žinios, įgūdžiai. Tobulėjimas. Laimėjimai. Pripažinimas.

Atlyginimas

1600-2800 €/mėn. į rankas

Allium UPI yra tarptautinio koncerno Magnum AS (Estija) narė. Magnum AS yra pirmaujantis farmacinių produktų didmeninės ir mažmeninės prekybos koncernas Baltijos šalyse

Allium UPI asortimente yra daugiau nei 20 prekių ženklų. Tai medicinos gaminiai ir įranga, dermatologinė kosmetika, medicinos pagalbos priemonės, chirurgijos bei ligoninių prekės, slaugos gaminiai, maisto papildai, privatus prekės ženklas. Kompanijos atstovaujami produktai yra puikiai žinomi ir vertinami gydytojų, vaistininkų bei vartotojų. Turėdami išskirtines teises atstovauti tarptautinius gamintojus, mes sėkmingai rūpinamės visapusiška produktų rinkodara ir pardavimų skatinimu.
informacija apie UAB „Allium UPI“
3953 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5X higher than LT average)
16
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.