Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ursus LT“

Pardavimų vadovo asistentė (-as)

600-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ursus LT“

Darbo pobūdis

  • Padėsi vadovui, vykdydamas (-a) jo deleguotas užduotis;
  • Darbas su įmonės klientų duomenų baze;
  • Užsakymų administravimas ir pervežimų kontrolė;
  • Klientų poreikių analizė, įmonės paslaugų pristatymas, derybų vedimas;
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su kolegomis sprendžiant problemines situacijas;

Reikalavimai

  • Geros rusų kalbos žinios(gimtoji kalba - privalumas);
  • Greita orientacija, gebėjimas veikti besikeičiančioje aplinkoje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Excel,Outlook);
  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Gebėjimas organizuoti savo darbą, atidumas, atsakingumas;
  • Darbštumas ir noras siekti aukštų rezultatų;

Privalumai:
  • Lenkų kalbos mokėjimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Kitų užsienio kalbų mokėjimas;

Mes jums siūlome

  • Tiesioginio vadovo ir patyrusių kolegų pagalbą;
  • Apmokome darbuotojus be patirties;
  • Dideles galimybes pasiekti savo tikslus, tobulėti, realizuoti savo idėjas;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Darbo vietą naujame verslo centre;
  • Patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

UAB Ursus LT savo vardą transporto paslaugų rinkoje užsitarnavusi įmonė vykdanti tarptautinių krovinių pervežimus.

Per visus darbo metus įmonė išaugino gerus, tikrus savo srities profesionalus, sukūrė stiprią komandą. Mūsų aukštos kvalifikacijos komanda randa optimaliausią logistikos sprendimą visiems klientams, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius.
informacija apie UAB „Ursus LT“
1373 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.