Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimų vadybininkas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome pardavimų vadybininko, turinčio gerus bendravimo įgūdžius.

Reikalavimai

  • Gebėjimas užmegzti pokalbį, išlaikyti dėmesį, sudominti pašnekovą;
  • Psichologinis stabilumas, sugebėjimas kontroliuoti neigiamas emocijas;
  • Užduočių atlikimas "čia ir dabar", jokių "rytoj, po 5 minučių, kai apsidirbsiu ir t.t.";
  • Derybiniai įgūdžiai, aktyvumas, organizuotumas ir savarankiškumas;
  • Iniciatyvumas, vidinė motyvacija, orientacija į rezultatus;
  • Užsienio kalbos žinios žodžiu ir raštu;

Privalumai:
  • Logistikos/ekspedicijos verslo aplinkos išmanymas;
  • Anglų, vokiečių, lenkų, rusų kalbų žinojimas;

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti puikiame profesionalų kolektyve;
  • Atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje kompanijoje;
  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Stabilų etatinį atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą;
  • Darbą moderniame "Stiklinis" biurų pastate;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

500–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Cedrus"

UAB "Cedrus"- Logical logistics.
Įmonėje vid. atlyginimas 1112€
37% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)