Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Europex"
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadybininkas

Darbas namuose - UAB "Europex"

Darbo pobūdis

Mūsų klientė, UAB Resurs LT nuo 2011 metų užsiimanti tepalų priedų iš Rusijos prekyba, plečia savo veiklą nauja kryptimi ir ieško naujo komandos nario:
Pardavimai B2B nuo šalto skambučio iki kontrakto pasirašymo. Kadangi pardavimų procesui valdyti naudojamas CRM, galima dirbti ir iš namų.
Produktas – programuotojų kompetencijos ir pajėgumai. Turime partnerius Rusijoje turinčius laisvų programuotojų resursų, kai Lietuvoje jų stipriai trūksta.
Reikės bendraujant su Klientais identifikuoti jų poreikius telefonu ir susitikimuose. Formuluoti užklausas mūsų partneriams ir pateikti Klientams programuotojų su reikiamomis kompetencijomis.

Kandidatas privalo turėti:

Patirtis pardavimuose.
Geros Anglų kalbos žinios.
Rusų kalbos žinojimas – privalumas.
Geri bendravimo įgūdžiai, t.y. jums turi patikti bendrauti, po bendravimo su jumis turi likti geras, malonus jausmas. Gebėjimas atlikti didelį kiekį paprastų užduočių.
Geras išmanymas programuotojų kompetencijų.

Mes jums siūlome

Savarankišką darbą tarptautinėje veikloje.
Pradžioje pardavimai bus atliekami Lietuvos įmonėms, vėliau Norvegijos.
Dirbti galima iš namų. Pradžioje planuojamos komandiruotės po Lietuvą, vėliau po Norvegiją ir Rusiją. Galime įdarbinti kaip darbuotoją, bet yra galimybė dirbti ir su individualios veiklos liudijimu (derybų klausimas).

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "Europex"

UAB "Europex"

We are a personnel recruitment agency, that employs professional workers from across Europe to Norway.
92% of our selected workers are successful at first try.

For our CLIENTS - we find the most suitable workers to fulfill the needs of their company.

For our WORKERS - we believe that everyone can work doing what they like to do. We take care of registration to Norwegian institutions, provide insurance, salary paid on time, accommodation, cover traveling costs, and everything else that is related to your comfortable and safe life so you could be 100% concentrated to your favorite job.

Our auto mechanics in their workplace

Panašūs skelbimai: