Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD

Pardavimų vadybininkas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD

Darbo pobūdis

Ką mes siūlome:
  • galimybę dirbti nuotoliniu būdu iš bet kurio pasaulio kampelio
  • atlyginimą nuo 1000€ iki 2000€ (atlyginimo priklauso nuo rezultatų (pardavimų),
todėl tiesiog išbūti savo darbo valandas neužteks)
  • darbą tarptautinėje įmonėje
  • darbą jaunų, į tobulėjimą orientuotų žmonių šiuolaikiškoje komandoje
  • mokymus bei pagalbą pirmais mėnesiais
  • galimybę kilti karjeros laiptais iki skyriaus vadovo
  • unikalų edukacinį produktą, kuriuo jūs didžiuositės.

Reikalavimai darbuotojui

Mes ieškome aktyvaus žmogaus, kuris:

  • supranta ir vertina savo parduodamo produkto vertę
  • turi patirties pardavimuose
  • geba aiškiai, logiškai ir struktūruotai išreikšti savo nuomonę ir mintis
  • lengvai geba bendrauti telefonu, moka gražiai ir mandagiai įtikinti savo pašnekovą
  • geba taisyklingai kalbėti bei gramatiškai taisyklingai vesti darbinius susirašinėjimus su klientais
  • gali laisvai bendrauti lietuvių ir rusų kalbomis.

Didelis privalumas, jeigu turėjote patirties su mūsų tiksline auditorija arba patirties, kuri yra susijusi su šiomis sferomis:

  • klientų aptarnavimas
  • vaikų prekės ar paslaugos
  • online švietimas, pamokos
  • papildomos privačios pamokos
  • vaikų sporto būreliai
  • pardavimų sfera B2C
Sudomino šis pasiūlymas? Atsiųskite mums savo CV elektroniniu paštu: Prie laiško temos parašykite „super pardavimų vadybininkas“.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Smartwill – tai online mokykla, skirta ugdyti vaikų nuo 9 iki 15 metų intelektinius gebėjimus.
Nuo 2017 metų mes padėjome daugiau nei 5000 vaikų:

  • išmokti paprastai ir greitai įsiminti naują informaciją
  • tapti dėmesingesniais ir savarankiškais
  • atrasti motyvaciją mokytis bei išmokti pasitikėti savimi

Šiuo metu mūsų užsiėmimai vyksta Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Kipre ir Lenkijoje. Mūsų mokykloje dirba kvalifikuoti mokytojai, kurie veda online pamokas vaikų grupelėms realiu laiku.

Kadangi mūsų įmonė labai sparčiai auga ir plečiasi, mes į savo komandą ieškome talentingo pardavimų vadybininko, kuris bendraus su mūsų klientais (vaikų nuo 9-15m. tėveliai) bei aktyviai dalyvaus mūsų edukacinio produkto pardavime Lietuvoje.