UAB „Greitos dalys“
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadybininkas (darbas švedų kalba)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Greitos dalys“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos pastiprinimo, darbui su automobilių detalėmis Skandinavijos rinkoje:

Darbo pobūdis:
  • Prekių aprašymų ruošimas;
  • Prekių aprašymų vertimas iš anglų į švedų k;
  • Prekių kėlimas į internetines platformas;
  • Senų prekių aprašymų peržiūra bei koregavimas;
  • Klientų užklausų atrašymas bei problemų sprendimas;
  • Darbas su kolegom siekiant užtikrinti sklandų kliento apsipirkimo procesą;

Reikalavimai

  • Nepriekaištingos švedų bei anglų k. žinios žodžiu bei raštu;
  • Darbo patirtis su e-komercija, min 1 metai (Ebay/Amazon/Prestahop ar kita platforma);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas greitai orientuotis bent kokioje situacijoje;
  • Sąžiningumas, kruopštumas bei atsakingumas;
  • Bent pagrindinės automobilio sandaros žinios (Sugebėti atskirti, kaip atrodo turbina, o kaip starteris ir kitos dalys);

Mes jums siūlome

  • Idomų darbą su galimybe sužinoti labai daug apie automobilius;
  • Priedus prie atlyginimo kiekvieną mėnesį, priklausančius nuo darbo pasiekimų;
  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą
  • Visas galimybes dirbti, augti bei tobulėti!

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Greitos dalys" pagrindinė veikla - didmeninė bei mažmeninė prekyba naudotomis automobilių detalėmis. Šiuo metu siūlome ypatingai platų Mercedes Benz, Lexus, Porsche, Mini, BMW, Nissan bei kitų populiarių markių automobilių detalių asortimentą. Dalis pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje per trumpiausią įmanomą laikotarpį.
Informacija apie UAB „Greitos dalys“
773 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Lukas Verbickas