UAB „Caspian Logistics“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) RUSŲ KALBA (TINKA BE PATIRTIES, APMOKOME)

900-3500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Caspian Logistics“

Darbo aprašymas

UAB „Caspian Logistics” atveria naujas karjeros galimybes ieškantiems darbo krovinių pervežimo srityje bei siulo prisijungti prie sparčiai augančios komandos. Įmonės veikla aprėpia dalinių ir pilnų krovinių pervežimų organizavimą tarptautiniais maršrutais. Ieškome naujo (-os) kolegos (-ės), kuris (-i) nuoširdžiai prisidėtų prie verslo plėtros bei strateginių tikslų įgyvendinimo.

Būsi atsakingas (-a) už:
  • Aktyvią naujų verslo klientų paiešką (nuolatiniai skambučiai telefonu);
  • Nuolatinių ryšių su klientais palaikymą, klientų poreikių išgryninimą ir verslo santykių analizę;
  • Įvairių galimybių svarstymą bei sprendimų priėmimą;
  • Įmonės siūlomų paslaugų tinkamą reprezentavimą ir pardavimą;
  • Darnų bendravimą su partneriais bei nesklandumų sprendimą;
  • Krovinių gabenimo eigos kontrolę, klientų atsiskaitymo kontrolę.

Reikalavimai kandidatui:

  • Puiki rusų kalba žodžiu ir raštu (gera anglų kalba būtų privalumas).
  • Gebėjimas bendrauti įvairiomis temomis, prisitaikyti multikultūrinėje aplinkoje;
  • Puikūs bendravimo telefonų ir derybiniai įgūdžiai;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas ir nuoširdus noras siekti užsibrėžtų tikslų;
  • Stipri motyvacija dirbti, mokytis ir tapti tikru logistikos specialistu.

Privalumai:
  • Darbo patirtis paslaugų teikimo ir/ar klientų aptarnavimo srityje.

Siūlome tau

  • Fiksuotą darbo užmokestį + motyvuojančią bei konkurencingą motyvacinę sistemą, priklausančią nuo pasiektų darbo rezultatų;
  • Įdomų ir kūrybišką darbą jaunatviškame kolektyve bei sparčiai augančioje ir inovatyvioje įmonėje;
  • Savirealizacijos ir profesinio augimo galimybes;
  • Tapti draugiško kolekyvo dalimi, mėgautis palaikančia darbo atmosfera bei pagarbiu požiūriu į darbuotojus.

Atlyginimas

900-3500 €/mėn. į rankas
Fiksuotą darbo užmokestį + motyvuojančią, konkurencingą motyvacinę sistemą, priklausančią nuo pasiektų darbo rezultatų.

Caspian Logistics – neabejotinas rinkos lyderis pervežimų į NVS šalis srityje. Virš 10 metų atsakingo darbo užtikrino mums klientų ir partnerių lojalumą ir pasitikėjimą mumis. Mūsų pastangos tapti ne eiline krovinių gabenimo įmone leido pasiekti tikslo ir tapti inovatyviu ir konkurencingu verslu transporto srityje.
Tapk Caspian Logistics komandos dalimi ir pajausk ką reiškia „įsimylėti“ savo darbą.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Caspian Logistics“
2560 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1254 €
25% uždirba 1254-2323 €
25% uždirba 2323-3305 €
25% uždirba nuo 3305 €