Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Gražvalda“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė ) (darbui su grožio salonais, kirpyklomis)

700-900 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Gražvalda“

Darbo pobūdis

  • Profesionalių kosmetikos priemonių pardavimas grožio srities įmonėms bei grožio specialistams
  • Aktyvi naujų klientų paieška, produktų pristatymas, pardavimas
  • Darbas su esamais klientais, kuriant ir palaikant ilgalaikius santykius, orientuotus į abiejų šalių poreikių patenkinimą ir tikslų pasiekimą
  • Renginių, seminarų klientams organizavimas, bendruomeniškumo atmosferos kūrimas ir palaikymas

Regionas - Panevėžys, Utena, Zarasai, Rokiškis, Biržai, Pasvalys, Pakruojis.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis neuniversitetinis išsilavinimas
  • Analogiško darbo patirtis
  • Domėjimasis kosmetika, grožio priemonių tendencijomis pasaulyje ir Lietuvoje
  • Pozityvumas, puikūs derybiniai įgūdžiai, įtaigumas, gebėjimas užmegzti ir palaikyti ilgalaikius ryšius su klientais
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Aktyvaus vairavimo patirtis

Mes jums siūlome

  • Aktyvų, nemonotonišką darbą su klientais
  • Puikias sąlygas savirealizacijai ir profesiniam tobulėjimui
  • Savitarpio pagalbą, bendradarbiavimu ir lygiateisiškumu pagrįstus santykius su vadovu ir kolegomis
  • Darbą su rinkoje žinomais ir klientų pasitikėjimą pelniusiais produktais
  • Mokymus, susijusius su darbo pobūdžiu
  • Konkurencingą darbo užmokestį, priedus nuo pardavimų
  • Visas darbui atlikti būtinas darbo priemones

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
Priedai nuo apyvartos

Pagrindinė įmonės misija – individualiai, greitai ir kokybiškai aptarnauti grožio profesionalus ir profesionalaus grožio mėgėjus. Atstovaujame pasaulyje žinomus, savo srities profesionalų poreikius atitinkančius ir klientų pasitikėjimą pelniusius prekinius ženklus, skirtus plaukų, veido, nagų, kūno priežiūrai ir puoselėjimui (detali info ). Stebime pasaulines mados tendencijas ir visada siekiame savo klientas pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus jau daugiau nei 20 metų.
informacija apie UAB „Gražvalda“
1240 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.