Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Compotexa“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (Ė) DARBUI SU LIETUVOS RINKA

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Compotexa“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus darbas su prekybos tinklais (poreikių analizė, akcijų planavimas bei derinimas, susitarimų kontrolė, ekspozicijos priežiūra).
  • Glaudaus santykio su parduotuvių tinklų vadybininkais palaikymas.
  • Darbas su Lietuvos baldų gamintojais (naujų klientų paieška, pritraukimas).
  • Naujų produktų pristatymas ir įvedimas.
  • Sistemingas pardavimų proceso vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite aukštesnįjį, ar aukštąjį išsilavinimą;
  • turite sėkmingos patirties dirbant su Lietuvos baldininkais (privalumas);
  • gebate įsiklausyti į klientų pageidavimus ir operatyviai spręsti iškilusias problemas;
  • gebate sklandžiai bei įtaigiai komunikuoti;
  • esate aktyvus ir iniciatyvus;
  • turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);

Mes jums siūlome

  • Palankią aplinką Jūsų idėjoms bei iniciatyvoms įgyvendinti.
  • Visas socialines garantijas,
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
  • Mokymus.
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Individualūs priedai nuo pasiektų pardavimo rezultatų, mokami kas mėnesį.

UAB „Compotexa“ užsiimanti virtuvinių plautuvių ir virtuvės aksesuarų didmenine ir mažmenine prekyba, 90% produkcijos eksportuojanti į daugiau nei 40 pasaulio šalių.
informacija apie UAB „Compotexa“
2600 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.