Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimų vadybininkas (-ė) Didžiosios Britanijos ir Skandinavijos rinkose (hostingo sprendimai)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Jūs dirbsite solidžią, daugiau kaip 15 m. patirtį turinčioje IT sprendimų bei hostingo paslaugų įmonėje, kurioje dirba virš 60 darbuotojų.
Įmonės klientai yra dauguma didžiausių Lietuvos bankų, draudimo, telekomunikacijų, elektroninių sprendimų bendrovių. Panašaus profilio įmonės bus jūsų potencialūs klientai.

Šiuo metu ieškome savo klientams naujo kolegos, kuris dirbs su Didžiosios Britanijos ir Skandinavų rinkomis.
Jūs būsite atsakingas (-a) už hostingo paslaugų ir sprendimų pardavimą naujiems klientams. Jūs taip pat užmegsite pirmą ryšį su klientais, pristatysite paslaugas, rengsite komercinius pasiūlymus, sudarinėsite sutartis.

Reikalavimai

- Mažiausiai 1 m. sėkminga IT paslaugų pardavimo patirtis B2B klientams.
- Hostingo paslaugų išmanymas.
- Labai gera anglų kalba žodžiu ir raštu.
- Asmeninis ir profesinis savarankiškumas. Jūs taip pat turėsite pardavimų kolegas, kurie jums padės greičiau įsilieti į darbą pirmosiomis darbo dienomis

Mes jums siūlome

- Įmonę su „saugiu užnugariu“ pristatant paslaugas (Ne rinkos naujokai, patyrę specialistai, ilgametė sėkminga įmonės veikla, kokybiškos paslaugos),
- Gerus, europietiškus priedus už pardavimus.

UAB "Soprana Personnel International"

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.

KANDIDATUOTI GALITE:

Panašūs skelbimai: