Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Lankava“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Druskininkai - UAB „Lankava“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška.
  • Užsakymų priėmimas ir pardavimų vykdymas.
  • Pardavimo pasiūlymų ruošimas ir dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose.

Reikalavimai

  • Geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai.
  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas.
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.
  • Panaši darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
  • Visas darbui reikalingas priemones (kompiuteris, telefonas, automobilis).
  • Draugišką darbo aplinką ir kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami priedai, priklausomi nuo pasiektų rezultatų.

Vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje. Įkurta 1994 metais Alytaus mieste. Įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis, teikia įvairias paslaugas.
informacija apie UAB „Lankava“
1639 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1050 €
25% uždirba 1050-1300 €
25% uždirba 1300-1797 €
25% uždirba nuo 1797 €