Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Pardavimų vadybininkas (-ė) Kaune

800-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Ieškome veiklaus žmogaus, kuriam pardavimai - gyvenimo būdas, kuris jaučia ir žino, kad būtent pardavimai yra tai, ką nori veikti gyvenime.

Pardavimų vadybininko pagrindinės atsakomybės:
  • Aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas.
  • Klientų poreikių analizė, sąmatų skaičiavimas ir komercinių pasiūlymų ruošimas.
  • Sutarčių sudarymas.
  • Klientų mokumo įvertinimas.
  • Ataskaitų apie įvykdytus pardavimus rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aktyvių pardavimų darbo patirtis.
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
  • Stipri orientacija į rezultatus.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Aktyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Plačias atsakomybės ribas ir galimybę realizuoti savo pardavimo gebėjimus "alkanoje" šioms paslaugoms rinkoje.
  • Atlyginimą nuo 800 Eur, atskaičius mokesčius, ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų – sudarytų pardavimo sutarčių vertės.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas:

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €