Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
AB „FASA“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

1300-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - AB „FASA“

Darbo pobūdis

Stipriname įmonės pardavimo komandą, todėl ieškome naujo kolegos :)

DARBO VIETA - MARIJAMPOLĖJE!

Darbo pobūdis:

  • fasavimo įrangos pardavimas (projektiniai pardavimai)
  • aktyvi naujų klientų paieška
  • bendravimas su esamais klientais
  • projektų-užsakymų koordinavimas
  • dalyvavimas tarptautinėse parodose

Reikalavimai darbuotojui

  • mokėti užsienio kalbas (anglų k.; rusų k.) – laisvai kalbėti ir rašyti
  • Ispanų, Prancūzų kalbų mokėjima privalumas
  • darbo patirtis pardavimuose (B2B)
  • į klientą orientuotas požiūris
  • geri bendravimo įgūdžiai
  • iniciatyvumas, gebėjimas analizuoti, vertinti ir suprasti klientų poreikius
  • kompiuterinis raštingumas
  • gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas
  • domėjimasis technika, inžinerija
  • techninis išsilavinimas – privalumas
  • noras ir galimybė keliauti – darbas komandiruotėse (1-2 sav./mėn)

  • laiku mokama atlyginimą , kuris aptariamas pokalbio metu su tendencija didėti priklausomai nuo darbo rezultatų.
  • galimybę tobulėti .

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
AB „FASA“

AB „FASA“

Nuo 1959-ųjų įmonė sukaupė didelę patirtį, išmoko priimti ir atsakyti į kintančios rinkos keliamus reikalavimus ir patenkinti klientų lūkesčius. FASA profesionaliai projektuoja, gamina, modernizuoja ir automatizuoja nestandartinius įrenginius, technologinę įrangą, technologines linijas, transporto sistemas. Įmonė nuolat investuoja į gaminamos įrangos, darbuotojų kvalifikacijos kokybę. Šiandien FASA siūlo platų pakavimo mašinų asortimentą: skystiems, sausiems ir biriems produktams fasuoti.
informacija apie AB „FASA“
2108 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
117
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1649 €
25% uždirba 1649-1938 €
25% uždirba 1938-2443 €
25% uždirba nuo 2443 €