Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Sigmaris“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Sigmaris“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų vykdymas gamybines paslaugas teikiančioms įmonėms;
  • Naujų klientų paieška bei ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Pasiūlymų ruošimas;
  • Derybos su klientais ;
  • Rinkos analizė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikus bendravimas Lietuvių ir Anglų kalbomis žodžiu ir raštu;
  • Kitų kalbų mokėjimas privalumas;
  • Patirtis statybos, laivų remonto ar kitų inžinerinių paslaugų pardavimuose;
  • Inžinerinis išsilavinimas privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Galimybė vykti į komandiruotes
  • Gebėjimas dirbti tarptautiniame kolektyve;
  • Gebėjimas vienu metu atlikti keletą darbų;
  • Darbo bei bendravimo etikos išmanymas;
  • Raštvedybos pagrindų išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Konkurencingą atlyginimą susidedantį iš bazinio atlyginimo ir priedų priklausančių nuo pardavimų;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą šiuolaikiškame, jaunatviškame kolektyve;
  • Profesinius mokymus reikalingus kompetencijos kėlimui.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

UAB Sigmaris įmonių grupė teikianti plataus spektro gamybines paslaugas laivų statybos, gamybos pramonės ir civilinės statybos rinkoms.
informacija apie UAB „Sigmaris“
3728 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2636 €
25% uždirba 2636-3534 €
25% uždirba 3534-4331 €
25% uždirba nuo 4331 €