Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Lietuvos rinkai

800-1000 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Kalvarija, Kazlų Rūda - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

UAB Zimeda teikia personalo iš trečiųjų šalių nuomos paslaugas įvairioms Lietuvos įmonėms. Ieškome naujo komandos nario - PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ės), kuris gebėtų aktyviai parduoti mūsų paslaugas.

Darbo pobūdis:
● Įmonės paslaugų pardavimas naujiems ir esamiems verslo klientams;
● Šalti skambučiai, naujų klientų paieška;
● Derybos, komercinių pasiūlymų rengimas, sutarčių sudarymas;
● Komunikacija su klientais, jų lankymas;
● Bendravimas su komanda einamaisiais klausimais.

Darbo vieta Marijampolėje.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga pardavimų patirtis;
Puikūs komunikacijos ir derybų įgūdžiai;
Stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas organizuoti, planuoti užduotis, savarankiškumas ir atsakingumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas;
Puikios lietuvių ir rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje augančioje kompanijoje;
Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
+ bonusai

„Hirelabas“ įmonių grupė

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (10)