Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „VALČIŪNAI“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (Plėtroje)- (Pietų vežimas į darbovietę)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VALČIŪNAI“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą pardavimų vadybininkui (-ei). Būsite atsakingi naujo produkto pardavimus, plėtra, klientų aptarnavimą, pasiūlymų siuntimą, suitikimu rengimą.

Naujas produktas - Pietūs darbovietėje.
(Mes gaminame ir vežame pagamintą karštą maistą į darbovietes, gamyklas, staybų aikšteles)

DARBO VIETA Vilnius darbo vietą laisva (galima iš namų / galite kavinėje / galima būstinėje) Geležinkeliečių g. 1, Valčiūnų kaimas (Vilniaus raj.)

Pilnas etatas. Nuo 9:00 iki 17:00, pirmadienį-penktadienį (galimybė tartis dėl kito laiko)

Reikalavimai darbuotojui

1. Noras bendrauti su žmonėmis.
2. Patirtis pardavimuose.
3. Noras dirbti ir būti pačiam atsakingu už savo ir įmonės rezultatą.
4. Noras padėti vienas kitam, orientacija į klientą, bei noras būti pirmais rinkoje.
5. Noras mokytis ir tobulėti.
6. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Internetas).
7. Būti lanksčiu, atviru.

1. Karjeros galimybes: parodžius gerus rezultatus, galite tapti pardavimų vadovu.
2. Kasdienį darbą su įmonės savininku kartu einant link rinkos lyderio pozicijos.
3. Lankstų darbo grafiką ir reikalingas darbo priemones ( mobilų telefoną, kompiuteris)
4. Žinias ir galimybę tobulėti.
5. Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą (bonusas už pasiektus nustatytus tikslus).

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Įmonė dirba daugiau negu 25 metus. Darbo sritis - mokyklų valgyklos, maisto tiekimas šventėms, švenčių organizavimas, viešasis maitinimas, valgyklos, maisto prekių parduotuvės, ekologinės produkcijos tiekimas. Mielai priimsime į komandą žmogų, kuris nori mokytis ir tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų. Vertybes kurias puoselėjime atvirumas, pagarba ir noras padėti vienas kitam, orientacija į klientą, bei noras būti pirmais rinkoje.
informacija apie UAB „VALČIŪNAI“
771 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 673 €
25% uždirba 673-694 €
25% uždirba 694-784 €
25% uždirba nuo 784 €