Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „SABELIJA“

Pardavimų vadybininkas (-ė) (Plėtros skyrius)

642-1680 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „SABELIJA“

Darbo pobūdis

Nori papildyti žinias marketingo, vadybos, pardavimų, įstatymų srityse?
Sužinoti bei dirbti pagal ISO, LEAN, CRM sistemų aspektus?
Tuomet būtum atsakingas už:
Aktyvų bendravimą su naujais ir esamais klientais, priskirtoje duomenų bazėje.
Darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugų pristatymą ir pardavimą.
Klientų konsultavimą (telefonu, el. paštu, vizituojant įmones).
Pasiūlymų teikimą, sutarčių ruošimą ir kitų dokumentų administravimą.

Nauja profesija- tavo ateitis!

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje.
Darbų saugos ir sveikatos srities pagrindų išmanymas (Privalumas)
Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija (Privaloma)
Asmeninės savybės: komunikabilumas, iniciatyvumas, aktyvumas, noras mokytis ir augti, užsibrėžtų tikslų siekimas.

Visa kita - išmokysime mes!

Mokymosi ir karjeros/kvalifikacijos galimybės įmonės viduje ir išorėje.
Darbą pilnu etatu (8-17val. d.d.)
Darbui reikalingas priemones: automobilis, telefonas, plančetinis ir stacionarus kompiuteriai.

Atlyginimas

642-1680 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo pasiektų rezultatų.

UAB "Sabelija" 30-tus metus sėkmingai dirbanti, inovatyvi, konsultacinių kompanijų pradininkė Lietuvoje. Visoje šalyje vykdome savo veiklą saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės saugos, elektrosaugos, asmens duomenų saugos, civilinės saugos, profesinės rizikos vertinimo, darbų saugos organizavimo, sveikatos tikrinimo, darbų saugos dokumentacijos, vadybos sistemų diegimo srityse, taip pat organizuojame darbų saugos mokymus bei seminarus, rengiame įmonių specialistus.
informacija apie UAB „SABELIJA“
1393 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 930 €
25% uždirba 930-1381 €
25% uždirba 1381-1874 €
25% uždirba nuo 1874 €