Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "AVII Finance"
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadybininkas (-ė) - projektų vadovas (-ė)

Vilnius - UAB "AVII Finance"

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo (-os), kuris bus atsakingas už pardavimų didinimą Lenkijos rinkoje:
  • Darbas su potencialių klientų sąrašu (transporto įmonės)
  • Šalti skambučiai ir paslaugų pristatymas telefonu
  • Klientų nukreipimas Lenkijos padalinio darbuotojams
  • Įeinančių skambučių aptarnavimas
  • Glaudus bendravimas su Lenkijos AVII Finance padaliniu

Reikalavimai

  • BŪTINA: puiki lenkų kalba
  • Patirtis pardavimuose (bent 1 metai)
  • PRIVALUMAS: Patirtis transporto sektoriuje
  • PRIVALUMAS: Aukštasis išsilavinimas
  • PRIVALUMAS: Kitų kalbų mokėjimas
  • Iniciatyvumas, aktyvumas, pozityvumas

Mes jums siūlome

  • Profesinio augimo perspektyvos su galimybe tapti tarptautinių pardavimų projektų vadovu
  • Šiuolaikišką ofisą Vilniaus centre
  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančią bonusų sistemą
  • Draugišką ir jauną kolektyvą
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB “AVII Finance“ – tai tarptautinė, sparčiai auganti, profesionali specialistų komanda, kuri savo klientams siūlo labai greito PVM ir akcizo mokesčių grąžinimo paslaugas iš Europos Sąjungos šalių bei Šveicarijos, Norvegijos ir Lichtenšteino.

Šiuo metu mes dirbame 8 šalyse: Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.
Informacija apie UAB "AVII Finance"
1094 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Svidinskas