Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Baltik vairas“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Baltik vairas“

Darbo pobūdis

  • Savalaikiai ir teisingai valdyti gamybos užsakymus ir klientų projektus pagal suderintus laiko terminus;
  • Techninių duomenų suvedimas ir analizė Navision sistemoje;
  • Nuolat atnaujinti su užsakymais ir projektais susijusią informaciją, tokią kaip užsakymų statusas, gamybos terminai, pajėgumai, kt. bei užtikrinti šios informacijos aktualumą;
  • Proaktyviai bendrauti su klientais ir kitų skyrių darbuotojais, sprendžiant kasdienines problemas;
  • Rengti veiklos ataskaitas klientams ir vadovams.

Reikalavimai

  • Geri organizaciniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Projektų valdymo patirtis būtų privalumas;
  • Puikūs darbo su MS Excel gebėjimai;
  • Labai geros anglų k. žinios (vokiečių k. būtų privalumas);
  • Sugebėjimas valdyti didelį informacijos kiekį;
  • Pageidaujamos asmeninės savybės: komunikabilumas, pozityvumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą pažangioje, lyderiaujančioje, į tarptautines rinkas orientuotoje įmonėje;
  • Galimybę ugdyti savo asmenines ir profesines kompetencijas;
  • Laisvę kurti ir inicijuoti pokyčius;
  • Jaukią aplinką ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos.

BALTIK VAIRAS - didžiausias dviračių gamintojas Šiaurės Europoje. Įmonė gamina daugiau nei 1700 modelių dviračius. Bendrovė siekia pirmauti savo srityje ir investuoja į naujausias technologijas, sistemas, produktus, tokius kaip 3D projektavimas ir spausdinimas, šiuolaikiniai dizaino ir dekoro sprendimai, LEAN valdymas, elektrinių dviračių vystymas ir kt. Pagrindinės bendrovės rinkos yra Olandija ir Vokietija. Šiuo metu įmonėje dirba virš 500 darbuotojų, apyvarta siekia 80 mln. EUR.
informacija apie UAB „Baltik vairas“
1574 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
561
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1250 €
25% uždirba 1250-1406 €
25% uždirba 1406-1547 €
25% uždirba nuo 1547 €