Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UniCall

Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu (DARBAS IŠ NAMŲ)

650-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Panevėžys - UniCall

Darbo pobūdis

Ieškome pardavimų vadybininko (-ės), kurio darbo pobūdis bus:
  • Produktų pristatymas ir pardavimas telefonu;
  • Klientų užsakymų užregistravimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis pardavimuose;
  • Galimybė dirbti namuose (reikalingas greitas internetas ir tyli aplinka, darbo įrankiais aprūpiname);
  • Gebėjimas įtikinti;
  • Komunikabilumas ir pozityvumas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes siūlome

  • Galimybę dirbti iš namų
  • Visada laiku mokamą fiksuotą atlyginimą ir nuo pardavimų priklausančius papildomus priedus;
  • Išsamius pardavimų telefonu mokymus;
  • Draugišką kolektyvą ir supratingus vadovus;
  • Galimybę derinti darbo grafiką.

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai už pardavimus
UniCall

UniCall

UniCall – tai skandinaviškos kilmės ir kultūros kompanija, teikianti kontaktų centrų paslaugas Europoje. Kompanija įsteigta 2004 metais ir šiuo metu vienija daugiau kaip 1100 darbuotojų skambučių centruose Lietuvoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Slovakijoje.

Dėka ilgametės ir įvairiapusiškos patirties, teikiame plataus spektro paslaugas, apimančias aktyvius pardavimus ir klientų aptarnavimą telefonu bei elektroniniais kanalais, duomenų administravimą ir techninį palaikymą.

Darbe mes esame komanda, vieni iš kitų mokomės ir visi esame lygūs. Abipusis pasitikėjimas – pagrindinis mūsų santykių principas, todėl įsiklausome į savo darbuotojų poreikius ir idėjas. UniCall kompanijoje Jūsų laukia įdomus darbas su klientais, puikios darbo sąlygos, modernus biuras pačiame miesto centre ir, žinoma, draugiškas kolektyvas!
informacija apie UniCall
2124 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1232 €
25% uždirba 1232-1430 €
25% uždirba 1430-2355 €
25% uždirba nuo 2355 €