Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Job in Logistics
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadybininkas (-ė) (transportas, logistika)

Nuo 1500 Eur
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Verslo vystymo galimybių analizavimas Rusijos ir kitų NVS, Europos, Azijos šalių rinkose, transporto ir logistikos srityje;
Aktyvi verslo partnerių paieška, santykių užmezgimas bei vystymas, bendradarbiavimo sąlygų derinimas, verslo santykių palaikymas;
Įmonės reprezentavimas susitikimų metu su verslo partneriais (užsienyje ir Lietuvoje);
Informacijos analizė, projektų ataskaitų ruošimas;
Aktyvus nustatytų tikslų įgyvendinimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis transporto/ logistikos įmonėje verslo vystymo/pardavimų srityje;
Geras krovinių gabenimo įvairiomis transporto rūšimis specifikos išmanymas;
Gebėjimas analizuoti tarptautinę krovinių gabenimo rinką, jos poreikius ir pokyčius;
Komunikabilumas, iniciatyvumas, lankstumas, novatoriškumas;
Geras rusų ir/arba anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Kompanija siūlo konkurencingą atlyginimą, nuolatinius mokymus, karjeros galimybes.

Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė – bendrovė, teikianti globalias transportavimo ir logistikos kompleksines paslaugas, ieško vadybininko, gebančio analizuoti transporto ir logistikos rinką, bei ieškoti verslo partnerių tarptautinėje rinkoje.