Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimų vadybininkas (-ė) verslo klientams

Darbo vieta

Darbo pobūdis

- aktyvi naujų verslo klientų paieška Lietuvoje;
- aktyvus tiesioginis Paysera paslaugų pardavimas;
- derybų vedimas, sutarčių pasirašymas.

Reikalavimai

- turi aktyvių pardavimų patirties verslo sektoriuje;
- gebi atrasti bendrą kalbą ir įtikinti klientą pirkti;
- esi kūrybiškas ir gebi rasti tinkamiausius sprendimus;
- orientacija į rezultatus, atsakomybė ir profesinė kompetencija;
- vairuotojo pažymėjimas.
Privalumai:
- Tavo didžiausias privalumas - jei esi pardavimų profesionalas, mokantis kryptingai planuotis veiklą, konstruktyviai ir įtaigiai bendrauti su klientais, bei parduoti.
- pardavimo patirtis finansų sektoriuje;
- anglų/rusų kalbų žinios.


Siunčiant CV prašome pridėti savo nuotrauką.

Mes jums siūlome

- mokymus ir stažuotes Lietuvoje bei užsienyje;
- realizuoti save tarptautinėje, greitai augančioje kompanijoje;
- karjeros galimybes;
- sveikus užkandžius ir šviežius vaisius darbo metu;
- gausybę komandos formavimo ir įmonės renginių.


Apie Paysera paslaugas:

UAB "Paysera LT"

„Paysera LT“ – sparčiai auganti Fintech įmonė Lietuvoje. Paysera teikia mokėjimų paslaugas bei sprendimus visoje Europoje ir už jos ribų. Pagrindiniame biure Lietuvoje jau dirba apie 100 darbuotų ir nuolatos auga, plečia savo veiklą ir kitose šalyse franšizės būdu. Tapdami Paysera darbuotojais, jūs tapsite ir naujos mokėjimų rinkos kūrėjais, kiekvieną dieną siekiančiais sudėtingus ir ilgus procesus paversti paprastais, o brangiai kainuojančias paslaugas pigesnėmis.

Paysera yra pirmoji elekroninių pinigų įstaiga Lietuvoje, teikianti itin platų mokėjimo paslaugų spektrą: nuo atlernatyvos banko sąskaitai iki įmokų surinkimo elektroninėms parduotuvėms. Paysera tai pat vysto nemokamą bilietų platinimo sistemą Paysera Tickets, kuri leidžia organizatoriams savarankiškai kurti ir valdyti renginį internetu.

Paysera požiūriu – geriausiam rezultatui pasiekti, reikia darbščių ir entuziastingų žmonių, geriausios darbinės atmosferos. Tad nenuostabu, kad Paysera siekis yra atrasti juos ir sukurti tokią darbinę atmosferą, kuri leis pasiekti geriausių rezultatų.

Įmonėje palaikoma šeimyniška ir pozityvi nuotaika, nuolatos organizuojami bendri įmonės renginiai, komandos stiprinimo seminarai.

Paysera rūpinasi, kad įmonėje butų jaučiamos bendros vertybės ir suprantami tikslai. Įmonė ir pats kolektyvas palaiko ir skatina sveiką gyvenseną. Kiekvieną dieną biure galima rasti šviežių vaisių, skatinama atsisakyti žalingų įpročių, remiamas darbuotojų dalyvavimas sportinėje veikloje.

Tobulėjimas yra vienas iš svarbiausių Paysera prioritetų darbuotojams. Įmonė suteikia galimybę nuolatos tobulėti ir dalyvauti įvairiuose, kiekvienam darbuotojui specializuotuose, seminaruose bei konferencijose. Įmonėje nuolatos vystoma vidinė mokymų sistema, kuri padeda palaikyti visus darbuotojus aukštam profesionalumo lygyje.

Kodėl verta rinktis mus, rasite čia:
www.paysera.lt/apie/darbas.html

Panašūs skelbimai: