Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SOSCREDIT“
Daugiau apie įmonę »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

800-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOSCREDIT“

Mūsų pasiūlymas:

First finance - šauni profesionalų komanda, bendradarbiaujantis vadovas; šiuolaikiškos darbo priemonės, efektyviai organizuojamas adaptacijos laikotarpis naujam kolegai, ilgalaikės karjeros perspektyvos, šaunios kolektyvo tradicijos ir galimybė lanksčiai planuoti darbo laiką. Sąžiningą finansinės motyvacijos sistemą detaliai aptarsime susitikimo metu.
Sužinokite daugiau, siųskite C.V., o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir pareigos:

Aktyvūs įmonės teikiamų paslaugų pardavimai B2B segmentui ir fiziniams asmenims, siekiant nuolat didinti paslaugų portfelį ir klientų ratą: naujų klientų/partnerių paieška; komercinių pasiūlymų teikimas, derybos, sandorių suderinimas su notarais, vertintojais. Taip pat turėsite galimybę parduoti klientams, kurie kreipiasi tiesiogiai.

Lūkesčiai kompetencijai:

Tikimės, kad turite aktyvių pardavimų patirties, išmanote finansų sritį, žinote finansinius įrankius (lizingas, faktoringas, paskolos ir pan.), turite derybų įgūdžių, gebate analizuoti duomenis ir profesionaliai vertinti kliento mokumo rizikas, parduodamas (-a) jaučiatės patogiai ir džiaugiatės kiekviena galimybe uždirbti daugiau.
Manome, kad profesionalaus bendravimo įgūdžiai – privalomas įgūdis, o anglų k. žinios praverstų. Neabejojame, kad turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Atlyginimas

800-1600 €/mėn. į rankas
UAB „SOSCREDIT“

UAB „SOSCREDIT“

First Finance yra UAB “SOSCREDIT” prekinis ženklas, sukurtas siekiant siūlyti inovatyvius finansavimo sprendimus verslui. Siūlome verslui 4 skirtingus paskolų tipus: faktoringas (sąskaitų finansavimas); paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu; paskolos su automobilio įkeitimu; paskolos apyvartinėms lėšoms.
Mūsų misija - pasiūlyti verslui paprastesnes ir lankstesnes, nei tradicinės finansų įstaigos, finansavimo sąlygas. Puoselėjame ilgalaikio bendradarbiavimo principus. Suteikdami verslo įmonėms galimybę skolintis, prisid-edame prie verslo skatinimo Lietuvoje.
Sužinokite apie mus daugiau:

Į komandą kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms: