Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Egas.eu“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Egas.eu“

Darbo pobūdis

Siekdami KEBAB inn prekės ženklo proveržio, ieškome pardavimų vadybininko - (ės), kurio pagrindinės darbo funkcijos būtų:
  • Įmonės teikiamų paslaugų ir produktų pristatymas, naujų klientų pritraukimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas bei pardavimo proceso organizavimas;
  • Nuoseklus planų vykdymas, pardavimo tikslų įgyvendinimas;
  • Nuolatinio ryšio palaikymas su klientais;
  • Išorinės verslo aplinkos ir rinkos analizavimas/stebėjimas;
  • Pardavimo planų rengimas, vykdymas, kontoliavimas ir analizavimas;
  • Reguliarus ataskaitų apie iškeltų tikslų ir nustatytų planų bei užduočių vykdymą rengimas;
  • Pasiūlymų dėl prekių kainodaros formavimo, kainų politikos įgyvendinimo teikimas;
  • Pardavimo sutarčių rengimas ir sudarytų sutarčių administravimas;
  • Tiekimo grandinės valdymas;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Nuo 1 metų darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Pardavimų strategijų išmanymas ir taikymas;
  • Labai geri bendradarbiavimo bei derybiniai įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas ir įgūdžiai;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas (MS Excel);
  • Darbštumas, sąžiningumas, žingeidumas.
  • Iniciatyvumas;
  • Stipri motyvacija, noras pasiekti ir viršyti iškeltus tikslus;

Privalumai:
  • Anglų, rusų kalbos;
  • Gebėjimas dirbti su Rivile programa;
  • Gebėjimas dirbti su Power BI programa

Mes siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros augančioje įmonėje;
  • Draugišką ir visada pasiruošusį padėti kolektyvą;
  • Motyvuojantį atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Egas.eu" - "KEBAB inn" ir "egas" prekinius ženklus valdanti lietuviško kapitalo įmonė.

Veiklos sritys:
  • KEBAB inn - greitas gatvės maistas;
  • egas - mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis;
  • Parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai);
  • Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR);
informacija apie UAB „Egas.eu“
1678 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1283 €
25% uždirba 1283-1553 €
25% uždirba 1553-2042 €
25% uždirba nuo 2042 €