Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „DSP PLIUS“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1250-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „DSP PLIUS“

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas ir šiuo metu labai aktualių Covid-19 paslaugų/prekių pristatymas (gyvai biure, telefonu, susitikimo metu ir elektroninėmis priemonėmis).
Bendravimas su esamais įmonės klientais, teisingiau, kol vadybininkas mokosi ir "įsivažiuoja" į darbus, naujų įmonių ir klientų padaugėja iš internetinių užklausų, užsukančių į biurą klientų, tad klientų ratas susiformuoja palaipsniui. Beje, mūsų įmonė klientų neieško jau keletą metų, nes nuolatos gauname ir daug rekomendacijų iš esamų klientų. Tad kelių mėnesių bėgyje patyręs vadybininkas gali pilnai susikomplektuoti savo asmeninių klientų krepšelį be šaltų skambučių.
Kitą klientų dalį sudaro kontaktai iš internetinių užklausų, kurių kasdien sulaukiame nemažai, ir visi nauji klientai atitenka naujokams.
Galimybė dalyvauti ir laimėti didelius viešuosius valstybinius konkursus.
Mes nuolat rengiame seminarus įmonėms visoje Lietuvoje, po kurių kaskart atsiranda daug naujų klientų ir jie taip pat pagrinde atitenka naujokams.
Kontaktų skaičiaus su naujais potencialiais klientais užmezgimas bei palaikymas pagal vadybininko pageidavimus, svarbu rezultatų augimas ir motyvacija.
Įmonės prekių ir paslaugų pardavimas.
Reguliarus regionų lankymas, įmonės naujienų pristatymas, kitų efektyvių ir reikalingų asmens apsaugos priemonių pardavimas - atsižvelgiant į klientų poreikius;
Vizitai pas klientus bei klientų aptarnavimas biure.
Komercinių pasiūlymų rengimas (turime ir asistentus pagalbai/operatyvumui).
Ataskaitų rengimas.
Klientų duomenų bazės (CRM) priežiūra ir pildymas.
Atsiskaitymų valdymas;
Dalyvavimas parodose, seminarų organizavimas/rengimas klientams. Jei nėra noro prieš auditoriją stovėti, yra daug kolegų, mielai tą darančių.
Galimybė pasirinkti regioną (2-3 regionus) Lietuvoje. Pageidaujamos išvykos pas klientus ne Covid-19 metu - 20 susitikimų per savaitę – mažiausiai 1 diena per savaitę į kitą miestą, galima 1-2 dienas keliauti po Lietuvą, kitomis dienomis vizitai pas klientus Vilniuje bei/arba darbas biure. Galima dirbti tik Vilniuje, galima dirbti tik su regionais, svarbu rezultatai. Covid-19 ir Karantino metu daugiau dėmesio skiriama bendraujant telefonu arba el.paštu.

Mūsų produktai, tai prekės, o ne paslaugos, susitikimų trukmė būna ir 5 min, ir 30 ar 60 min. Tad padaryti 20 susitikimų per savaitę, nėra sudėtinga. Pardavimų vadybininkas turi būti pas klientus, bendrauti su jais, tik tada jis pasiekia puikių rezultatų.

Reikalavimai

Patirtis pardavimų srityje (važinėjant pas klientus) ne mažiau kaip 1 metai.
Energija ir motyvacija dirbti.
Itin geras kompiuterinis raštingumas.
Noras nuolat tobulinti žinias apie parduodamus produktus, paslaugas bei vadybinius gebėjimus.
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Atsakingumas.
Geros lietuvių kalbos žinios.
Gebėjimas savarankiškai planuoti veiklą.
Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis ne mažiau kaip 2 metai bei noras darbo metu keliauti Lietuvoje.
Privalumas: CV su motyvaciniu laišku.

Mes jums siūlome

Dinamišką ir aktyvų darbą.
Profesionalią vadovų ir kolegų komandą.
Galimybes realizuoti savo realistiškas idėjas.
Sveikatos draudimą po 1 darbo metų įmonėje.
Atlyginimas be “lubų”.
Prekes iš asortimento galėsite įsigyti už išskirtines kainas.
Asmeninis telefonas su neribotu planu.
Galimybė “kartais” atsivesti augintinį:)
Galimybė tėvams dirbti su vaikais biure, kai vaikui lengva liga, ar trauma, turime galimybes ir patirtis.
Tobulėjimo, karjeros galimybes, tiksliai aprašytas karjeros dokumentacijoje.
Automobilį darbo tikslams darbo metu, pasiekus tam tikrus rezultatus (pardavimo planus) ir asmeniškai.

Pasitikimo dovanėlė pirmą darbo dieną ir bandomojo laikotarpio pabaigos įvertinimo dovanos.

Pagalba ir mokymai nuo pirmos dienos, iš visų kolegų pagal jų kompetencijas tiek kiek reikės ir norėsite patys, kad padėtume. Nebūsite paliktas likimo valiai bei gausite nuolat tobulinamą/atnaujinamą vadybininko atmintinę - knygą (popieriniu formatu) su mūsų įmonėje taikoma darbo specifika, kad pagalbai nesant šalia, visada būtų galima rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus.

Pasiekus tam tikrus ženklesnius apyvartos laiptelius metų eigoje – papildoma motyvuojanti dovana, priklausomai nuo apyvartos dydžio ir sėkmės istorijų. Jų gali būti net ne viena per metus! Laimėjus svarbius konkursus įmonei, atvedus didelį klientą – taip pat įvertinimas.

Kas metus išdirbus darbuotojui, nuolatinis, nepertrūkstamas įvertinimas - darbuotojo pasveikinimas su specialiomis mielomis skirtingomis dovanomis ir augančiomis jų vertėmis.

Išeinant Kalėdų švęsti – modernios, skanios dovanos - švenčių stalui, namams, gražūs palinkėjimai. Dovanos darbuotojų vaikams!

Naujametinio vakarėlio metu renkamas metų darbuotojas viso kolektyvo narių. Apdovanojimai ne tik diplomais, bet ir piniginėmis ar kitomis vertingomis dovanomis.

Metinės premijos/sveikatos draudimas, kas metus, priklausomai nuo darbo stažo, kylantis.

Pasiekus tam tikrus reikšmingus darbus, pasiūlius ir įgyvendinus realias idėjas – padėkos, apdovanojimai.

Kas 5 metus papildomos premijos/skatinimo būdai už lojalumą.

Daugybė įdomios socialinės veiklos: akcija "Darom", pagalba skurstantiems, pagalba gyvūnams, "Moterų ralis" ir daugelis kitų renginių. Ateityje planuojami būsimi bėgimo, dviračių maratonai, apmokamos jų išlaidos, startiniai mokesčiai.

Pradedame diegti LEAN, surašome, sprendžiame problemas, siūlome idėjas, visi prisidedame prie įmonės tobulėjimo ir veiklos gerinimo.

Įmonės Naujametinis vakarėlis restorane su gurmaniška vakariene ir su kasmet nestandartine, puikia programa, bei vasaros renginys.

Metų eigoje daugybė vidinių konkursų vadybininkams, motyvuojančių prisidėti prie jų pačių sėkmės ir didesnių pardavimų bei atlyginimo.

Mūsų klientai gauna daugybę nemokamų mokymų, seminarų - tiek bendrų, tiek individualių įmonėse, tad visa tai palengvina gražius santykius su klientais, jų lojalumu, prisideda vadybininkams prie jų pardavimų augimo.

Daug įdomių teambuilding'ų su papildomais svečiais įmonėje, priklausomai nuo naujovių rinkoje bei partnerių galimybių. Vidiniai mokymai - komandos formavimas su pačiais moderniausiais rinkos lektoriais. Daug įvairių tiek vidinių mokymų, tiek išorinių, pasirenkant pačiam vadybininkui.

Brangesni/modernūs/madingi mokymai skiriami pasiekus sutartus apyvartų rezultatus iki tam tikrų mokymų pradžios.
Išdirbus ilgesnį laiką įmonėje, atnešant didesnę pridėtinę vertę, įgijus vadovų pasitikėjimą – apmokamos papildomos narystės įvairiose organizacijose, kuriose plečiamas akiratis, kelionės į parodas užsienyje.

Siūlome atlygį, susidedantį iš pastovios ir kintančios dalies/priedų (pastovi dalis/bazė priklauso nuo patirties ir įdėtų pastangų, bei kas mėnesį būna skirtinga visą laikotarpį, nes priklauso nuo rezultatų, tad gali siekti nuo 800 eurų į rankas, o priedai tiek, kiek konkrečiai vadybininkas įdeda pastangų, svyruoja +- apie 100-1000 eurų į rankas, priedai mokami kas mėnesį.) Viskas vadybininko rankose, viskas priklauso nuo vadybininko buvusios patirties, būna darbuotojų, pasiekiančių 1000 eurų labai greitai, per 2-3 mėnesius. Kitiems reikia ir kelių mėnesių ar 1 metų, būna kritimų po sėkmių, yra kas stabiliai 1000-1200 eurų uždirba, ir 1500 eurų, ir žymiai daugiau... Yra sezoniškumas, bet viską galima įvaldyti ir susireguliuoti savo apyvartas/stabilų atlygį pačiam. Įvykdžius metinius planus, yra mokamos papildomos metinės premijos. Ir naujas darbuotojas gali uždirbti bandomuoju laikotarpiu žymiai daugiau nei 800 eurų į rankas. Atlygio lubų nėra. Kas metus keliami atlyginimai ir priedai darbuotojams, priklausomai nuo pasiektų rezultatų bei rinkos pokyčių.
Reikia nepamiršti, kad mes Jums duodame klientus, Jums jų ieškoti nereikės, nereikės jokių šaltų skambučių, tik maloniai bendrauti su esamais klientais ir patiems užsidirbti tiek, kiek sugebėsite ir norėsite!

Atlyginimas

1250-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlome atlygį, susidedantį iš pastovios ir kintančios dalies/priedų (pastovi dalis/bazė priklauso nuo patirties ir įdėtų pastangų, bei kas mėnesį būna skirtinga visą laikotarpį, nes priklauso nuo rezultatų, tad gali siekti 800 eurų į rankas, o priedai tiek, kiek konkrečiai vadybininkas įdeda pastangų, svyruoja +- apie 100-1000 eurų į rankas, priedai mokami kas mėnesį.) Viskas vadybininko rankose, viskas priklauso nuo vadybininko buvusios patirties, būna darbuotojų, pasiekiančių 1000 eurų labai greitai, per 2-3 mėnesius. Kitiems reikia ir kelių mėnesių ar 1 metų, būna kritimų po sėkmių, yra kas stabiliai 1200-1500 eurų uždirba, ir 2000 eurų, ir žymiai daugiau... Yra sezoniškumas, bet viską galima įvaldyti ir susireguliuoti savo apyvartas/stabilų atlygį pačiam. Įvykdžius metinius planus, yra mokamos papildomos metinės premijos. Ir naujas darbuotojas gali uždirbti bandomuoju laikotarpiu žymiai daugiau nei 800 eurų į rankas. Atlygio lubų nėra. Kas metus keliami atlyginimai ir priedai darbuotojams, priklausomai nuo pasiektų rezultatų bei rinkos pokyčių.

UAB „DSP PLIUS“

UAB "DSP Plius" - jau nuo 2007 metų sėkmingai vykdo veiklą. Yra greitai auganti, inovatyvi, viena iš darbo saugos priemonių (darbo drabužiai, batai, pirštinės, šalmai, gesintuvai ir t.t.) lyderių Lietuvoje. Esame vieninteliai itališkų "DIKE" avalynės ir stilingų darbo drabužių, "Tiger Grip", "Franz Mesch", vieninteliai oficialūs ir akredituoti "JSP" atstovai Lietuvoje. Taip pat atstovaujame tokius prekinius ženklus kaip "Giasco", "SARA Workwear", "Feldtmann", "Protekt", "Giblor's, "DIAN", "Guide", "Stedman", "Portwest", "3M", "Delta Plus", "Snickers", "Cofra". Esame išskirtinai lankstūs ir operatyvūs - pas mus rasite prekių iš daugybės skirtingų pasaulio šalių, todėl tikrai išsirinksite iš gausaus daugiau nei 10000 prekių rūšių asortimento. Nuo konkurentų skiriamės savo lojalumu ir maksimaliu atsidavimu klientui - vadybininkai patys lankosi pas klientus, pristato prekes ir apmoko, kaip jomis naudotis, supažindina su karščiausiomis naujienomis. UAB "DSP Plius" klientui skiriamas maksimalus dėmesys, o lojalūs klientai visuomet vertinami, todėl galime pasidžiaugti plačiu klientų ratu (daugiau nei 4000), kuriame gausu žinomų vardų ir kurie drąsiai mus rekomenduoja savo draugams bei verslo partneriams. Mūsų svarbiausias uždavinys - išsiaiškinti kliento poreikius, darbo aplinkos veiksnius ir padėti jam pasirinkti tinkamiausią produktą, kurį jis dėvės su didžiausiu malonumu. Stilius, komfortas ir saugus darbas šiuolaikinėje darbo aplinkoje - neatsiejami!
Jau 7-erius metus nemokamai organizuojame interaktyvius darbų saugos ir aplinkosaugos mokomojo pobūdžio seminarus visoje Lietuvoje. Šių renginių metu stengiamės įtraukti kiekvieną dalyvį ir išmokyti tiek pasirinkti, tiek dėvėti ir prižiūrėti darbo saugos priemones TINKAMAI. Supažindiname darbų saugos ir aplinkosaugos specialistus su naujausiomis ir moderniausiomis darbo saugos priemonių technologijomis ir naujovėmis bei suteikiame puikią progą jas išbandyti. Taip pat organizuojame ir individualius seminarus didesnėms įmonėms.
Mūsų misija - "Rūpinamės, kad žmonės dėvėtų darbo saugos priemones TINKAMAI!"
"DSP Plius" priklauso Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams - didžiausiai verslo ir mokslo bendruomenei Lietuvoje.


UAB „DSP Plius, įmonės kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, tvarkys jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte savo CV ir motyvaciniame laiške tikslu įvertinti kandidato tinkamumą dirbti pageidaujamą darbą. Kandidatų asmens duomenys bus saugomi iki konkrečios darbuotojo atrankos pabaigos, vėliau sunaikinami. Turite teisę susipažinti su UAB „DSP Plius“ tvarkomais jūsų asmens duomenimis, teisę prašyti ištaisyti netikslius duomenis, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai duomenų tvarkymas vykdomas siekiant teisėtų Bendrovės interesų, teisę į duomenų perkeliamumą, taip pat teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.
informacija apie UAB „DSP PLIUS“
1825 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: