Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „City - Line LT“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „City - Line LT“

Darbo pobūdis

· Oro kondicionierių, šilumos siurblių ir kitų mikroklimato įrenginių pardavimas.
· Bendravimas su esamais klientais. Konsultacijų teikimas.
· Komercinių pasiūlymų rengimas.
· Ryšių su esamais klientais palaikymas.
· Naujų klientų paieška.
· Užsakymų vykdymas. Įrangos priėmimas, komplektavimas ir išsiuntimas.
· Vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

· Aukštesnysis išsilavinimas.
· Sugebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas, atsakingumas bei komunikabilumas.
· Itin geri bendravimo su klientais įgūdžiai.
· Greita orientacija.
· Panašaus darbo patirtis.
· Gebėjimas ieškoti klientų ir siūlymai įmonei kaip padidinti klientų ratą
· B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones.
  • Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve.
  • Priedus prie atlyginimo, kurie priklausys nuo pardavimų rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB City-Line LT įkurta 2006 metais. Sėkmingai veikianti oro kondicionavimo, šildymo bei vėdinimo srityse.
informacija apie UAB „City - Line LT“
1184 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.