Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Dvi T“

Pardavimų Vadybininkas (-ė)

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Dvi T“

Apie tave

Esi orientuotas į tikslų siekimą, turi estetikos pajautimą, vidinę discipliną ir gebi dirbti savarankiškai. Moki ne tik klausyti, bet ir girdėti. Turi patirties mažmeninėje prekyboje arba paslaugų srityse. Turi puikius lietuvių kalbos bei gerus anglų kalbos įgūdžius.

Apie darbą

Užtikrinti pilną ir sklandų pardavimo procesą nuo klientų konsultavimo, padedant jiems išsirinkti tinkamą produktą, pasiūlymų rengimo, derybų vedimo, produktų užsakymo bei pristatymo klientams organizmo. Sekti ir analizuoti pardavimų rodiklius. Formuoti bei valdyti asortimentą. Prisidėti prie komunikacijos plano rengimo bei įgyvendinimo. Administruoti socialinius tinklus. Užtikrinti tinkamą parduotuvės įvaizdį bei prekių išdėstymą. Dirbti slenkančiu grafiku (40 valandų per savaitę)

Mes siūlome

Profesinio tobulėjimo galimybes, dalyvavimą tarptautinių kompanijų organizuojamuose mokymuose, karjeros perspektyvas, galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Dvi T“

UAB „Dvi T“

Hästens nėra tik dar vienas baldų prekinis ženklas. Tai gamintojas, turintis misiją pakeisti požiūrį į miegą ir jo kokybę, kad galėtumėte mėgautis pilnaverčiu gyvenimu. Hästens yra žinomas dėl aukščiausios kokybės rankų darbo lovų ir čiužinių. Jo gamintose lovose miega ne tik Švedijos karališkoji šeima, bet ir kitų šalių monarchai, Holivudo garsenybės bei žmonės, vertinantys kokybišką poilsį.
Hästens Lietuvoje atstovaujame nuo 2015.