UAB „Sunkusis Metalas“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sunkusis Metalas“

Darbo pobūdis

Sunkusis Metalas, UAB sparčiai plečiasi ir buria naują pardavimų komandą. Užsiimame šarvuotų durų ir metalo konstrukcijų gamyba, todėl ieškome patyrusių pardavimo vadybininkų iš statybų sektoriaus.

Siūlome patrauklų premijų paketą bei galimybę dirbti iš namų.

Reikalavimai

Lietuvių kalbos mokėjimas;
Anglų ir rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
Metalo konstrukcijų gamybos procesų išmanymas;
Mažiausiai 1 metų pardavimų patirtis;

Mes jums siūlome

Darbą pilnu etatu;
Fiksuotą darbo užmokestį nuo 700 € (atskaičius mokesčius) + mėnesinius bei ketvirtinius priedus, kurie priklausys nuo darbo rezultatų;
Galimybę dirbti iš namų;

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Sunkusis Metalas, UAB gamina šarvuotas duris, strypines tvoras, metalinius vartus, loftų atresoles, laiptus ir įvairias nestandartines metalo konstrukcijas.

Mūsų komanda sparčiai auga ir turi įvairių sričių metalo gaminių specialistų.