Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Baltic Flax“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic Flax“

Darbo pobūdis

Augame ir norime augti dar stipriau ir ieškome pastiprinimo didinant mūsų B2B pardavimus ir bendraujant jau su esamais didmeniniais klientais.

Ką Jums reikės daryti:
  • kurti ir palaikyti santykius su esamais klientais visame pasaulyje
  • administruoti klientų užsakymus
  • ruoštis tarptautinėms parodoms ir dalyvauti juose
  • ieškoti naujų klientų užsienio rinkose
  • domėtis ir ieškoti naujų pardavimų būdų

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės iš Jūsų:
  • patirties pardavimų srityje
  • planavimo ir organizavimo įgūdžių
  • savarankiško sprendimų priėmimo
  • puikių anglų kalbos žinių
  • proaktyvumo ir iniciatyvumo

  • prisidėti prie lietuviško prekės ženklo sklaidos pasaulyje
  • pažintį su lino tekstilės kūrimu ir gamyba iš vidaus
  • dinamišką ir iššūkių kupiną darbą
  • sveikatos draudimą
  • 500 eur metinį biudžetą asmeniniam mokymuisi

Atlyginimas į rankas nuo 850€ + priedai nuo pasiektų tikslų

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
priedai nuo pasiektų tikslų

Įmonės UAB Baltic Flax - tai šeimos verslas, skaičiuojantis jau daugiau nei nei 20 metų.
Pagrindinis prekės ženklas „Linen Tales“ – kasdienių ritualų įkvėpta lino tekstilė šiuolaikiniams namams. Siūlome platų spektrą namams skirtų gaminių, kuriuose dera grožis ir praktiškumas – du kertiniai šiuolaikinio žmogaus poreikiai. Savo kolekcijas kuriame patys, ypatingą dėmesį skirdami estetikai – pakuotėms, gaminių komplektavimui ir pateikimui.
Šiuo metu turime 2 parduotuves Vilniuje ir eksportuojame į 35 pasaulio šalis.
informacija apie UAB „Baltic Flax“
2440 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1643 €
25% uždirba 1643-2279 €
25% uždirba 2279-2850 €
25% uždirba nuo 2850 €