Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Vykom“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vykom“

Darbo pobūdis

Šiuo metu sparčiai augančiai komandai Vilniuje, UAB „Vykom“ ieško pardavimų vadybininko, kuris bus atsakingas už pervežimo paslaugų pristatymą ir pardavimus Europos ir Skandinavijos rinkoms. UAB „Vykom“ išplėtė savo veiklą ir papildo komandą, atsakingą už temperatūrinių krovinių pervežimo paslaugų pardavimus.

  • Pervežimo paslaugų pristatymas ir pardavimas Europos ir Skandinavijos rinkoms;
  • Naujų klientų paieška ir darbų plėtimas su esamais klientais (upsell);
  • Derybos su potencialiais klientais;
  • Klientų poreikio analizė ir sprendimų generavimas;
  • Sutarčių su klientais derinimas;
  • Galimos komandiruotės į užsienį.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis / Aukštasis išsilavinimas;
  • 2 metų patirtis šaldytų produktų pervežimo paslaugų pardavimo srityje;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Imlumas naujai informacijai, derybiniai įgūdžiai, atkaklumas, orientacija į rezultatą, komunikaciniai gebėjimai.

Privalumai:
  • Kitų kalbų (vokiečių, prancūzų, švedų, danų ar kt.) žinojimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą perspektyvioje, šiuolaikiškoje, augančioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį ir konkurencingą atlyginimą;
  • Laisvę veikti, priimti sprendimus ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai pagal motyvacinę sistemą.
Galutinis darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties, kompetencijos ir pasiektų rezultatų.
UAB „Vykom“

UAB „Vykom“

UAB VYKOM savo veiklą pradėjo dar 2005 metais ir jau daugiau kaip penkiolika metų sėkmingai teikia automobilių pervežimo paslaugas Europoje. Per šį laiką gausiai išplėtėme savo autotransporto parką bei išugdėme profesionalų, puikiai išmanančių savo darbą.
Tikime, kad standartizuoti ir tobulinami procesai, aukšti reikalavimai kokybei, komandos profesionalumas ir drąsa leidžia ne tik išpildyti įnoringiausių klientų lūkesčius, bet ir augti sudarant sutartis su didžiausiais pasaulio automobilių gamintojais bei plečiant teikiamų paslaugų paketą.
Laukiame Tavęs prisijungiant į mūsų draugišką ir veržlią komandą!

informacija apie UAB „Vykom“
1824 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
232
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1096 €
25% uždirba 1096-1289 €
25% uždirba 1289-2163 €
25% uždirba nuo 2163 €