Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Lasma motors“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Lasma motors“

Darbo pobūdis

Greitai augančioje įmonėje ieškome atsakingo, kruopštaus ir į rezultatus orientuoto pardavimų ir susitikimų organizatoriaus naudotų automobilių pardavimo aikštelėje.

Darbo pobūdis :
Telefonu patikrinti kliento padėtį (plačiau aptarsime darbo pokalbio metu)
Pirminių pranešimų išsiuntimas ( priminimas apie susitikimą)
Duomenų bazės tvarkymas ir esamų klientų aptarnavimas (naujų klientų paieška nebus vykdoma, darbas siejamas su esamais klientais)
Susitikimų organizavimas ir jų valdymas

Reikalavimai

Męs tikimės kad Jūs :
Esate atsakingas ir organizuotas (-a)
Turite patirties telemarketingo srityje
Esate įprate dirbti sąžiningai ir skaidriai
Turite noro tobulėti ir augti kartu su kompanija

Męs siūlome:

Dirbdami su mumis, męs Jums garantuosime :
Galimybe mokytis ir tobulinti savo žinias
Nuoširdu kolektyvą ir vadovus
Stabilias laiku mokamas pajamas (bazė + priedai)

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas