Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Rimgauda“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rimgauda“

Darbo pobūdis

Prekyba Buderus, Viessmann, Baxi, Daikin dujine šildymo įranga ir šilumos siurbliais;
Komercinių pasiūlymų rengimas rengimas esamiems ir potencialiems klientams;
Klientų konsultavimas;
Naujų klientų paieška;
Iškeltų tikslų siekimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Rusų kalbos žinios susikalbėjimui;
Komunikabilumas ir vadybiniai įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS office);
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Respektabili išvaizda.

Mes jums siūlome

Motyvuojantį atlyginimą - priklausantį nuo Jūsų pasiektų rezultatų;
Visas darbui būtinas priemones;
Visas socialines garantijas;
Mokymus ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

UAB "RIMGAUDA" - Inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.
informacija apie UAB „Rimgauda“
1395 €
Vid. atlyginimas bruto
74
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1000 €
25% uždirba 1000-1204 €
25% uždirba 1204-1580 €
25% uždirba nuo 1580 €