Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
MB „Shopbysiegel.com“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Shopbysiegel.com“

Darbo pobūdis

Aktyvūs atstovaujamų prekės ženklų B2B pardavimai;
Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Naujų pardavimo taškų ir verslo klientų paieška;
Derybų su klientais vedimas, komercinių pasiūlymų ruošimas ir sutarčių sudarymas, užsakymų valdymas;
Įmonės atstovaujamų produktų pristatymas;
Kontakto palaikymas su esamais klientais;
Lietuvos rinkos konkurentų, vartotojų poreikių analizė
Įmonės iškeltų tikslų siekimas ir pardavimų planų įgyvendinimas;

Reikalavimai darbuotojui

Analogiško darbo patirtis - BŪTINA.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Greita orientacija, gebėjimas efektyviai spręsti iškilusias problemas;
Komunikabilumas, savarankiškumas, atsakingumas, pozityvumas;
Darbo patirtis ar domėjimasis kosmetikos ir parfumerijos sritimi – didelis privalumas;

Įmonė siūlo

Tobulėjimo ir profesinio augimo galimybes;
Dalyvavimą grožio renginiuose;

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Shop By Viktorija Siegel – tai viena didžiausių Lietuvoje elektroninių grožio prekių parduotuvių. Esame jauna, tačiau greitai besivystanti įmonė, kasdien siekianti vis geresnių rezultatų.
informacija apie MB „Shopbysiegel.com“
1829 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.