Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Irmus“
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadybininkas (galimybė dirbti iš namų visoje Lietuvoje)

610-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Panevėžys - UAB „Irmus“

Darbo pobūdis

Įmonė - skydinių namų gamintoja, didžiąją dalį produkcijos eksportuojanti į Skandinavijos šalis. Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko.

Darbo pobūdis:
Naujų klientų paieška;
Verslo santykių ir bendradarbiavimo su potencialiais ir esamais klientais bei partneriais užsienio šalyse pastovus ir efektyvus palaikymas;
Kainodaros pokyčių rinkoje stebėjimas, informacijos sisteminimas, ataskaitų ruošimas;
Pokyčių rinkose stebėjimas bei analizė.

Reikalavimai

Darbo patirtis pardavimų srityje;
Puikus anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu (norvegų/švedų kalbų mokėjimas – didelis privalumas);
Komunikabilumas, aktyvumas, pozityvumas;
Puikūs derybų įgūdžiai;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai („MS Office“).

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti iš namų bet kurioje Lietuvos vietoje;
Procentinį priedą nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

610-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Irmus“

UAB „Irmus“

UAB "Irmus" - kompanija, turinti 15 metų patirtį skydinių namų projektavime, gamyboje ir surinkime.Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į Skandinavijos šalis. Pagal kliento pageidavimus UAB "Irmus" gali pastatyti namą pradedant jo projektu ir baigiant statybomis "iki raktų".
informacija apie UAB „Irmus“
23
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.