Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Merbonas“

Pardavimų vadovo asistentas

1200-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Merbonas“

Darbo pobūdis

Į pardavimų eksporto komandą ieškome pastiprinimo - tekstilės sritis.
Dirbsi su esamais klientais bei aktyviai ieškosi naujų, padedant vadovui aiškinsiesi jų poreikius, pardavimų užsakymus, prižiūrėsi jų įvykdymą.
Važiuosi į komandiruotes pas klientus;
Padėsi rengti vadovui komercinius pasiūlymus klientams;
Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Kandidatas gali būti ir su mažiau patirties, galbūt suteiksime gyvenimo galimybę kandidatui ir priimsime, esant su reikiamomis savybėmis ir požiūriu. Būtinas pozityvus požiūris, noras išmokti.
Pardavimai turi būti tai, kas tau teikia didžiulį malonumą.
Laisva anglų kalba. Lenkų, vokiečių ar kitos užsienio kalbos būtų privalumas.
Kūrybiškumas ir nestandartinis mąstymas.
Laisvas bendravimas, nestandartinis mąstymas.
Kandidatas turi mokėti puikai planuotis laiką bei mokėti spręsti įvairias problemas stresinėse situacijose.
Gebėjimas kelti tikslus.
Gebėjimas užmegzti ilgalaikius kontaktus ir sudominti potencialius klientus.
Kritinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą atlyginimą bei įvairius priedus.
Karjeros galimybės.
Nuolatinis tobulėjimas.

Atlyginimas

1200-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinė prekybos įmonė, tiekianti žaliavas įvairiems pramonės segmentams Europoje.
informacija apie UAB „Merbonas“
2021 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.