Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Legnoline“

Pardavimų vadybininkas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Legnoline“

Darbo pobūdis

Ieškome pozityvaus, aktyvaus ir ambicingo pardavimų vadybininko savo komandai. Įvairiapusiškas darbas nedidelėje stabilioje įmonėje, kuri prekiauja durų, langų, baldų gamybos ir montavimo medžiagomis. Koks gi darbas? Bendravimas su esamais klientais ir tiekėjais. Naujų klientų ir tiekėjų paieška. Naujų prekių paieška pasaulio rinkoje. Priskirtos prekių grupės likučių sekimas, užsakymas. Važiavimas pas esamus ir būsimus klientus. Užsakytų prekių atkrovimas ir suruošimas klientams. Dalyvavimas tarptautinėse parodose.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis pardavimuose ne mažiau 2 metai;
Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;
Anglų kalbos mokėjimas, o rusų kalba privalumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Bendravimo, derybiniai įgūdžiai;
Organizuotumas, proaktyvumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Siūlome darbą stabilioje, nedidelėje įmonėje
Siūlome stabilų laiku mokamą atlyginimą ir kintančią dalį, kuri priklauso nuo pardavimų
Suteikiame visas reikiamas priemones darbui
Suteikiame galimybes aplankyti tarptautines parodas

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB “Legnoline” – aukštos kokybės medžiagas langų, baldų, durų gamintojams teikianti bendrovė. Nuo pat įmonės įkūrimo, 2009 metais, bendradarbiaujame su aukšta prekių kokybe pasižyminčiomis užsienio įmonėmis.
informacija apie UAB „Legnoline“
1582 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.