Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Meistro pasaulis“

Pardavimų vadybininkas

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Meistro pasaulis“

Darbo pobūdis

  • Darbas su grožio salonais bei individualiai dirbančiais meistrais;
  • Esamų ir potencialių klientų nuolatinis konsultavimas, pasiūlymų ruošimas;
  • Naujų klientų paieška, aktyvūs pardavimai, seminarų ir kitų renginių organizavimas;
  • Duomenų analizė, pagrindinių produkto pardavimų rodiklių užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Darbo pardavimų ir/ar marketingo srityje patirtis. Privalumas - darbo kosmetikos srityje patirtis;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri derybų ir bendravimo įgūdžiai;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai, organizuotumas;
  • Sugebėjimas savarankiškai dirbti, iniciatyvumas, sąžiningumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir kūrybingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Visus reikalingus apmokymus;
  • Plačias saviraiškos galimybes;
  • Stabilų darbo užmokestį, kurio dydis gali kisti priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Visas būtinas darbui priemones, įskaitant automobilį;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė UAB “MEISTRO PASAULIS” prekiaujanti profesionalia plaukų kosmetika ir atstovaujanti prekinius ženklus NASHI ARGAN , FOUR REASONS ir kitus.
informacija apie UAB „Meistro pasaulis“
2361 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.