Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Naikinta“

Pardavimų vadybininkas

1000-3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Naikinta“

Darbo pobūdis

UAB Naikinta - teikia kenkėjų kontrolės paslaugas įmonėms, fiziniams asmenims, ūkiams. Esame sparčiai auganti įmonė ieškanti aktyvių ir motyvuotų darbuotojų. Siūlome pardavimų vadybininko poziciją mūsų įmonėje. Aktyvūs pardavimai, naujų klientų paieška, galimybė susikurti savo vadybininkų komandą ir tapti jos vadovu. Plėtros planai - visa Lietuva, todėl galimybės itin didelės. Mūsų noras, priimti į komandą, didelių ambicijų, azarto bei galimybių ieškantį žmogų. Manai, jog ši pozicija kaip tik tau? Susisiek su mumis, prisėsime prie kavos puodelio ir laisvoje formoje aptarsime galimybes!

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pardavimuose. Šaltų skambučių, gyvų susitikimų su klientais, derybų įgūdžiai.
Aktyvus, energingas, entuziastingas požiūris.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Gėbėjimas kurti pardavimų strategijas individualiai.

Mes siūlome

Pasirinktos darbo valandos
Neribotos pardavimų galimybės
Jaunas, energingas ir palaikantis kolektyvas
Bendros pramogos įmonės darbuotojams
Visos reikalingos priemonės
Darbo laiko neapibrėžiame. - Pilnas etatas.
Darbo užmokestis po mokesčių 1000-3500eur.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

1000-3500 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo pardavimų ir sudarytų sutarčių apimties.

UAB Naikinta - teikia kenkėjų kontrolės paslaugas įmonėms, fiziniams asmenims, ūkiams. Esame sparčiai auganti įmonė ieškanti aktyvių ir motyvuotų darbuotojų
informacija apie UAB „Naikinta“
1493 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.