Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Bukutis“
Daugiau apie įmonę »

Pardavimų vadybininkas

800-1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Bukutis“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška ir bendradarbiavimas su esamais klientais;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
Parduodamų produktų prezentacija potencialiems klientams.
Atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (techninių arba vadybos mokslų srityje būtų privalumas);
Tiesioginė darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas.
Savarankiškumo, gebėjimo efektyviai planuoti laiką bei susidėlioti prioritetus;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikių derybų, bendravimo ir santykių palaikymo įgūdžių;

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą;
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Mums svarbu savo kasdieniu atsakingu darbu kurti pridėtinę vertę savo partneriams, klientams ir parduodamų produktų vartotojams.
informacija apie UAB „Bukutis“
785 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.