Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Pardavimų vadybininkas

600-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „MAISTO ENERGIJA“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Sutarčių rengimas ir sudarymas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Pasiūlymų rengimas;
  • Darbas su socialiniais tinklais;
  • Kokybės užtikrinimas;
  • Iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Turi patirties pardavimų srityje;
  • Dirbi su MS Office programomis;
  • Patirtis projektų valdyme
  • Gali ne tik daryti darbus pats, bet ir deleguoti kitiems;
  • Esi orientuotas į kokybišką rezultatą, atsakingas, motyvuotas, pasižymi analitiniu mąstymu bei efektyvumu.

Mes jums siūlome

  • Darbo telefonas;
  • Kuro kortelė;
  • Nemokami pietūs;
  • Darbo kompiuteris.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
Bonusai už naujus projektus ir pardavimus

UAB „MAISTO ENERGIJA“

Esame didžiausia profesionali netinklinio maitinimo paslaugų Klaipėdos regione įmonė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį ir didelį kolektyvą, kurį sudaro (virėjų, virėjų padėjėjų, vairuotojų, operatorių, projektų vadovų), kurie rūpinasi, kad mūsų trijose valgyklose kasdien būtų tiekiamas kokybiškas, skanus ir sveikas maistas. Pastaraisiais metais išplėtėme savo dienos pietų paslaugų spektrą ir teikiame dienos pietų pristatymo į biurą ir gamyklas paslaugą.
Mums labai svarbu, kad klientas liktų visiškai patenkintas. Skiriame didelį dėmesį visoms detalėms, kurios kartu, ir sudaro kokybišką produktą.