Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Pardavimų vadybininkas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Darbas su esamais klientais 80%, naujų klientų paieška 20%.
Darbas su esamais klientas: paslaugų užsakymas, proceso kontrolė, problemų sprendimas, rinkos pokyčių stebėjimas ir savalaikis reagavimas, bendravimas su klientais ir tiekėjais, apmokėjimų kontrolė, naujų klientų paieška.

Reikalavimai

Anglų k.;
Rusų k. (privalumas);
Geros darbo kompiuteriu žinios;
Aukštasis išsilavinimas (privalumas).
Kandidatas turėtų turėti šias asmenines savybes:
1) Atsakomybė (darbui ir prieš kartu dirbantį kolektyvą);
2) Patikimumas (gebėjimas efektyviai, sąžingai dirbti, pilnai realizuojant save, suteikiant užtikrintumo jausmą klientams);
3) Branda (gebėjimas išlikti ramiu stresinėse situacijose, sprendžiant iškilusias problemas, sugebėti išspęsti problemą išlaikant klientą prioriteto pozicijoje);
4) Sąžiningumas;
5) Energingumas/entuziazmas (ypatingai reikalinga savybė naujų klientų paieškoje, esant laisvam laikui, jį galime pilnai realizuoti ieškant dingusių klientų ar efektyviai ieškant naujų, nusiteikiant, kad tik 5 skambutis gali būti sėkmingas)
6) Darbštumas, komunikabilumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, aktyvų darbą tarptautinėje įmonėje;
Priedus už naujus klientus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Tvintransus"

UAB Tvintransus yra logistikos įmonė, specializuojamės krovinių pervežimo, jūrų transporto srityse. Rinkoje dirbame jau dešimt metų. 2012m. UAB Tvintransus laimėjo Klaipedos apskrities Gazelę- buvo išrinkta, kaip sparčiausiai auganti Klaipėdos apskrities įmonė.

Panašūs skelbimai: