Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Nord profil“

Pardavimų vadybininkas/projektų vadovas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nord profil“

Darbo pobūdis

  • statybinių medžiagų pardavimas (stogų dangos, lietaus nuvedimo sistemos, stogo priedai ir kita);
  • esamų klientų aptarnavimas, naujų klientų paieška;
  • medžiagų poreikio skaičiavimas, pasiūlymų ruošimas;
  • pardavimų didinimo siekimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • sėkmingo darbo patirtis pardavimų srityje (statybinių medžiagų, apdailos, tvirtinimo detalių ir kt. būtų privalumas);
  • iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai;
  • gebėjimas aiškiai dėliotis prioritetus ir planuotis darbo laiką, greita orientacija;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • darbą sėkmingai veikiančioje, stabilioje įmonėje;
  • laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančius priedus.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
+ solidūs priedai priklausantys nuo pardavimų rezultatų.

Prekyba stogų dangomis, stogų priedais ir statybinėmis medžiagomis. Atliekame statybos darbus - visų tipų stogų įrengimą ir remontą.
informacija apie UAB „Nord profil“
1632 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1196 €
25% uždirba 1196-1429 €
25% uždirba 1429-1880 €
25% uždirba nuo 1880 €